Marki
Dostępność

Poziomica Electronic 61 cm - STABILA
Kod
17670
Producent
STABILA

Poziomica marki STABILA posiada wyjątkowo sztywny aluminiowy profil z wzmacniającymi żebrami. Wyposażona jest w dwa cyfrowe wyświetlacze umożliwiające optymalny odczyt w każdej sytuacji, istnieje możliwość podświetlenia za pomocą przycisku. Produkt dostarczany z torbą umożliwiającą bezpieczny transport.

1 610,50 zł

Poziomica słupkowa - STANLEY
Kod
47-720-0
Producent
STANLEY

Poziomica słupkowa marki STANLEY przeznaczona do metalowych powierzchni. Dzięki swoim gabarytom i kształtowi bardzo łatwa w przechowywaniu. Posiada wbudowane magnesy i libelki.

28,90 zł

Poziomica dla elektryków 43 cm - STABILA
Kod
16135
Producent
STABILA

Poziomica dla elektryków marki STABILA to narzędzie do pomiaru i zaznaczania przełączników oraz wtyczek w ramach jednego etapu prac. Posiada opatentowane stopery, które zapewniają stabilność podczas wyznaczania.

203,30 zł

Poziomica wężowa - FASTER TOOLS
Kod
2360
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica wężowa marki FASTER TOOLS należy do najprostszych typów poziomic. Prosta konstrukcja oraz długość pozwalają na zmierzenie poziomu na elementach położonych daleko od siebie.

71,00 zł

Poziomica - FASTER TOOLS
Kod
997
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych. Wyposażona jest w 2 libelle, dzięki czemu pomoże w bardzo dokładnym wskazaniu pionu i poziomu. Posiada silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji.

58,00 zł

Poziomica - DRAUMET
Kod
3073
Producent
DRAUMET

Poziomica marki DRAUMET to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

95,50 zł

Poziomica PROFI - FASTER TOOLS
Kod
4634
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

86,40 zł

Poziomica PRO 180 BEAM - STANLEY
Kod
42-919-1
Producent
STANLEY

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z trwałego aluminium o przekroju dwuteowym. Posiada osłony na końcach, które absorbują wstrząsy. Produkt wyposażony w 3 libelki, w tym jedną obrotową z podziałką kątową.

30,90 zł

Poziomica FATMAX - STANLEY
Kod
43-536-1
Producent
STANLEY

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z aluminium, posiada wzmocnioną konstrukcję. Produkt wyposażony w frezowane powierzchnie pomiarowe zwiększające dokładność pomiarów oraz wygodne uchwyty mocowane wkrętami do korpusu.

137,60 zł