Marki
Dostępność

Poziomica słupkowa - STANLEY
Kod
47-720-0
Producent
STANLEY

Poziomica słupkowa marki STANLEY przeznaczona do metalowych powierzchni. Dzięki swoim gabarytom i kształtowi bardzo łatwa w przechowywaniu. Posiada wbudowane magnesy i libelki.

31,70 zł

Poziomica - FASTER TOOLS
Kod
997
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych. Wyposażona jest w 2 libelle, dzięki czemu pomoże w bardzo dokładnym wskazaniu pionu i poziomu. Posiada silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji.

55,20 zł

Poziomica - DRAUMET
Kod
3073
Producent
DRAUMET

Poziomica marki DRAUMET to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

95,50 zł

Poziomica PROFI - FASTER TOOLS
Kod
4634
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

82,30 zł

Poziomica PRO 180 BEAM - STANLEY
Kod
42-919-1
Producent
STANLEY

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z trwałego aluminium o przekroju dwuteowym. Posiada osłony na końcach, które absorbują wstrząsy. Produkt wyposażony w 3 libelki, w tym jedną obrotową z podziałką kątową.

30,30 zł

Poziomica FATMAX - STANLEY
Kod
43-536-1
Producent
STANLEY

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z aluminium, posiada wzmocnioną konstrukcję. Produkt wyposażony w frezowane powierzchnie pomiarowe zwiększające dokładność pomiarów oraz wygodne uchwyty mocowane wkrętami do korpusu.

134,90 zł

Poziomica FATMAX XL - STANLEY
Kod
43-636-0
Producent
STANLEY

Poziomica marki STANLEY to produkt najwyższej klasy, bardzo sztywny dzięki dwuteowemu - skrzynkowemu przekrojowi i dodatkowym wzmocnieniom wzdłużnym. Posiada bardzo silne magnesy.

185,50 zł

Poziomica FATMAX XL z magnesem - STANLEY
Kod
43-625-0
Producent
STANLEY

Poziomica z magnesem marki STANLEY to produkt najwyższej klasy, bardzo sztywny dzięki dwuteowemu - skrzynkowemu przekrojowi i dodatkowym wzmocnieniom wzdłużnym. Posiada bmateriałową rękojeść przykręconą do korpusu.

187,10 zł

Poziomica classic magnetyczna - STANLEY
Kod
STHT1-43110
Producent
STANLEY

Poziomica klasyczna z magnesami marki STANLEY cechuje się wysoką wytrzymałością i lekką obudową. Posiada duże libelki boczne, które ułatwiają odczyt oraz osłony na końcach poziomicy absorbujące wstrząsy.

52,30 zł