Marki
Dostępność

Poziomica laserowa SLP1 - STANLEY
Kod
77-152-0
Producent
STANLEY

Poziomica laserowa marki STANLEY to wygoda, a zarazem dokładność pomiaru. Posiada metalową podstawę magnetyczną. Doskonała jakość w stosunku do ceny.

172,95 zł

Laser krzyżowy zielony FM - FCL - G - STANLEY
Kod
FMHT1-77348
Producent
STANLEY

Laser krzyżowy sampoziomujący marki STANLEY służy do poziomowania powierzchni zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Wiązka lasera jest koloru zielonego.

2 098,30 zł

Poziomica laserowa - zestaw - FASTER TOOLS
Kod
778
Producent
FASTERTOOLS

Poziomica laserowa marki FASTER TOOLS to najnowocześniejszy typ poziomicy. Zastosowanie lasera umożliwia pomiary z niezwykłą dokładnością. Komfortowy statyw zapewnia wygodną pracę, a cały zestaw dostarczany jest w praktycznej skrzynce.

207,70 zł

Laser FM 5 punktowy zielony - STANLEY
Kod
FMHT1-77437
Producent
STANLEY

Laser marki STANLEY dzięki swojej odporności na wodę, zanieczyszczenia i upadki poprzez pokrytą gumą obudowę znakomicie nadaje się do użytku na budowie. Posiada podstawę magnetyczną, która umożliwia stabilne montowanie urządzenia na metalowej powierzchni, co pozwala na dokładne pomiary. Obecna blokada wahadła zapobiega uszkodzeniom elementów wewnętrznych.

990,30 zł

Laser LINO L2+ - LEICA
Kod
783711
Producent
LEICA

Laser marki LEICA umożliwia precyzyjnie wyznaczyć linie poziome i pionowe. Produkt jest wyposażony w standardowy uchwyt statywu 1/4 cala, dzięki czemu urządzenie można zamocować na większości statywów fotograficznych. Obecna funkcja blokady autopoziomowania pozwala na uzyskanie stałej, prostej linii o długości ok. 3 metrów niemal pod każdym kątem.

949,00 zł