Marki
Dostępność

Taśma geodezyjna miara stalowa MASTER MABOLON - STANLEY
Kod
34-478-1
Producent
STANLEY

Miara stalowa marki STANLEY służy głównie jako taśma geodezyjna, jest pokryta powłoką MABOLON, co zapewnia odporność na chemikalia i uszkodzenia. Produkt dla prawo- i leworęcznych.

741,30 zł

Taśma FIBERGLASS - FASTER TOOLS
Kod
2494
Producent
FASTERTOOLS

Taśma marki FASTER TOOLS wykonana jest z włókna szklanego, to podstawowe narzędzie używane przy pomiarach podczas prac budowlanych. Produkt odporny na działanie wilgoci i skrajnych temperatur.

29,00 zł

Taśma samozwijająca się - DRAUMET
Kod
3728
Producent
DRAUMET

Taśma samozwijająca się marki DRAUMET pozwala na szybką i komfortową pracę, to wysokiej jakości narzędzie używane przy pomiarach podczas prac budowlanych. Produkt odporny na działanie wilgoci i skrajnych temperatur.

94,40 zł

Taśma geodezyjna - FASTER TOOLS
Kod
812
Producent
FASTERTOOLS

Taśma geodezyjna marki FASTER TOOLS jest wykonana z włókna szklanego, to profesjonalne narzędzie do wszystkich prac geodezyjnych. Produkt gwarantuje niezawodność w każdym terenie pomiarowym.

28,70 zł

Taśma geodezyjna stalowa - FASTER TOOLS
Kod
2497
Producent
FASTERTOOLS

Taśma geodezyjna stalowa marki FASTER TOOLS to profesjonalne narzędzie do wszystkich prac geodezyjnych. Produkt gwarantuje niezawodność w każdym terenie pomiarowym.

67,00 zł

Taśma miernicza parciana - FASTER TOOLS
Kod
427
Producent
FASTERTOOLS

Taśma miernicza parciana marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych.

7,70 zł

Taśma miernicza stalowa - FASTER TOOLS
Kod
431
Producent
FASTERTOOLS

Taśma miernicza stalowa marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych, odporny na warunki atmosferyczne.

23,70 zł

Taśma stalowa - FASTER TOOLS
Kod
993
Producent
FASTERTOOLS

Taśma stalowa marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych, odporny na warunki atmosferyczne.

42,40 zł

Taśma miernicza stalowa - STABILA
Kod
17221
Producent
STABILA

Taśma miernicza stalowa marki STABILA jest lakierowana na biało, to produkt niezastąpiony podczas prac geodezyjnych, niwelacyjnych, drogowych czy budowlanych. Wyposażona w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie oraz w ramę z poliamidu odporną na zniszczenia.

98,70 zł