Marki
Dostępność

Sznurek murarski 1,7 / 50 m żółty - FASTER TOOLS
Kod
PLSM
Producent
FASTERTOOLS

Sznurek murarski marki FASTER TOOLS wykazuje się wysoką wytrzymałością, jest wykonany z jedwabiu polipropylenowego. Produkt odporny na działanie wody i promieni UV. Doskonały stosunek jakości do ceny

8,50 zł

Taśma geodezyjna miara stalowa MASTER MABOLON - STANLEY
Kod
34-478-1
Producent
STANLEY

Miara stalowa marki STANLEY służy głównie jako taśma geodezyjna, jest pokryta powłoką MABOLON, co zapewnia odporność na chemikalia i uszkodzenia. Produkt dla prawo- i leworęcznych.

756,20 zł

Sznurek traserski POWERWINDER - STANLEY
Kod
47-465-0
Producent
STANLEY

Sznur traserski marki STANLEY idealny do wytaczania powierzchni. Posiada spust korby, który uwalnia sznur bez konieczności pracy nią. Obudowa jest wykonana z półprzezroczystego, odpornego na uderzenia tworzywa ABS, co ułatwia kontrolę poziomu kredy.

56,40 zł

Sznur traserski OPP - STANLEY
Kod
47-443-0
Producent
STANLEY

Sznur traserski marki STANLEY jest przeznaczony do wyznaczania powierzchni, może być również użyty jako pion. Posiada obudowę wykonaną z tworzywa ABS, odporną na uderzenia.

38,70 zł

Sznurek traserski FATMAX - STANLEY
Kod
47-681-0
Producent
STANLEY

Sznur traserski marki STANLEY jest bawełniano - poliestrowy, cechuje się wysoką wytrzymałością. Posiada wielofunkcyjny mechanizm naciągu oraz zawiera pojemnik z kredą.

54,10 zł

Sznur traserski - obudowa z aluminium - STANLEY
Kod
47-100-0
Producent
STANLEY

Sznur traserski z aluminiową obudową marki STANLEY posiada zamocowany uniwersalny haczyk na końcu. Dodatkowo może być również używany jako pion. Doskonały stosunek jakości do ceny.

38,50 zł

Sznur traserski FATMAX - STANLEY
Kod
47-480-0
Producent
STANLEY

Sznur traserski marki STANLEY idealny do wytaczania powierzchni. Posiada spust korby, który uwalnia sznur bez konieczności pracy nią. Jego przezroczysty wizjer umożliwia łatwą kontrolę poziomu kredy w zasobniku.

93,50 zł