Marki
Dostępność

Sekator na wysięgniku - FORESTER
Kod
5865
Producent
FORESTER

Sekator teleskopowy służący do cięcia cienkich gałązek. Długość ramienia wynosi od 1,79 - 3 m. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

133,70 zł

Obcinarka krawędzi trawników - FISKARS
Kod
1011617
Producent
FISKARS

Obcinarka służy do podcinania i kształtowania krawędzi trawników, kwietników, jak i do precyzyjnego przycinania darni. Głowica i uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości stali.

88,90 zł

Sekator TPR - FORESTER
Kod
5851
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało pokryte teflonem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

26,30 zł

Sekator TPR kowadełkowy - FORESTER
Kod
5852
Producent
FORESTER

Sekator kowadełkowy przeznaczony jest do przycinania twardych gałęzi o średnicy do 2 cm. Dzięki wysokiej jakości ostrzu, które zostało pokryte teflonem, cięcie jest łatwe i szybkie.

19,30 zł

Sekator TPR aluminiowy - FORESTER
Kod
5855
Producent
FORESTER

Sekator wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało utwardzone chromem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

36,70 zł

Kosz ogrodowy 160L - FORESTER
Kod
PLTQ-M160
Producent
FORESTER

Składany, wielofunkcyjny kosz ogrodowy niezastąpiony przy zbieraniu liści czy skoszonej trawy. Wyposażony został w dodatkowe boczne uchwyty do mocowania narzędzi ogrodniczych.

113,60 zł

Kolce do walca 28 cm - FORESTER
Kod
PL4219
Producent
FORESTER

Kolce przeznaczone do kultywacji, czyli napowietrzania trawnika. Konstrukcja kolca umożliwia mocowanie dowolnej konfiguracji kolców roboczych. Kolec montowany jest za pomocą jednej śruby.

19,70 zł

Sekator metalowy teflonowany 200 mm - FORESTER
Kod
5859
Producent
FORESTER

Sekator metalowy teflonowany wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ostrza sekatora są szlifowane, pokryte teflonem, co umożliwia łatwiejsze oraz szybsze cięcie. Przeznaczone do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek.

15,50 zł

Sekator metalowy nożycowy - FORESTER
Kod
5860
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy cechuje się wysoką jakością ostrzy, które są szlifowane oraz pokryte teflonem, dzięki czemu cięcia jest precyzyjne i czyste. Sekator służy do cięcia krzewów i gałęzi.

14,20 zł