Marki
Dostępność

Sekator TPR - FORESTER
Kod
5851
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało pokryte teflonem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

29,60 zł

Sekator TPR aluminiowy - FORESTER
Kod
5855
Producent
FORESTER

Sekator wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało utwardzone chromem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

41,30 zł

Sekator metalowy teflonowany 200 mm - FORESTER
Kod
5859
Producent
FORESTER

Sekator metalowy teflonowany wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ostrza sekatora są szlifowane, pokryte teflonem, co umożliwia łatwiejsze oraz szybsze cięcie. Przeznaczone do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek.

17,40 zł

Sekator do zawiązków - FORESTER
Kod
5900
Producent
FORESTER

Sekator przystosowany do przycinania drzew oraz krzewów. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Wygodny i efektywny w użyciu.

18,70 zł

Sekator do gałęzi 710 mm - FORESTER
Kod
5862
Producent
FORESTER

Sekator wykorzystywany do podcinania krzewów oraz gałęzi. Cechuje się wysoką jakością ostrzy. Rączka aluminiowa została pokryta miękkim materiałem PP+TPR.

65,70 zł

Sekator do gałęzi - FORESTER
Kod
5863
Producent
FORESTER

Sekator przeznaczony do przycinania świeżych gałęzi. Cechuje się wysoką jakością ostrzy pokrytych teflonem dla zminimalizowania tarcia.

53,60 zł

Sekator do gałęzi - FORESTER
Kod
5864
Producent
FORESTER

Sekator przeznaczony do przycinania świeżych gałęzi. Cechuje się wysoką jakością ostrzy z powłoką teflonową, minimalizującą tarcie.

65,60 zł

Sekator aluminiowy 205 mm - FORESTER
Kod
5856
Producent
FORESTER

Sekator posiada wysokiej jakości ostrze utwardzone chromem oraz aluminiową rączkę pokrytą miękkim materiałem dla wygody i efektywności cięcia. Używany do cięcia gałęzi.

29,70 zł

Sekator kowadełkowy 210 mm - FORESTER
Kod
5853
Producent
FORESTER

Sekator kowadełkowy cechuje się ostrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo zostało pokryta teflonem, co sprawia, że radzi sobie wyśmienicie z cięciem suchych i twardych gałęzi.

29,60 zł