Marki
Dostępność

Nożyce do żywopłotu faliste - FORESTER
Kod
5867
Producent
FORESTER

Nożyce znajdują swoje zastosowanie przy przycinaniu krzewów, żywopłotów czy cienkich gałązek. Wysokiej jakości ostrze pokryte teflonem umożliwia łatwą i komfortową pracę bez konieczności ciągłego czyszczenia ostrza.

51,50 zł

Nożyce do żywopłotu proste - FORESTER
Kod
5866
Producent
FORESTER

Nożyce do żywopłotu z ostrzem pokrytym teflonem, dzięki czemu brud nie trzyma się ostrza podczas wykonywanych prac. Rączka została pokryta miękkim materiałem PP+TPR, który umożliwia lepszy chwyt nożyc.

49,80 zł

Nożyce do trawy - FISKARS
Kod
1023632
Producent
FISKARS

Nożyce marki FISKARS idealnie nadają się do przycinania trawników przy krawędziach. Wyposażone zostały w dopasowaną ergonomiczną rączkę do potrzeb użytkownika. Znajdą swoje zastosowania w każdym ogrodzie.

86,00 zł

Nożyce do żywopłotu proste - FORESTER
Kod
4611
Producent
FORESTER

Proste nożyce do żywopłotu marki FORESTER to praktyczne narzędzie przeznaczone do przycinania żywopłotów czy krzewów. Poręczne wymiary oraz ostre ostrza pozwolą na estetyczne i dekoracyjne prace w Twoim ogrodzie.

42,20 zł

Uniwersalne nożyczki ogrodowe - FISKARS
Kod
1000555
Producent
FISKARS

Uniwersalne nożyczki ogrodowe FISKARS idealne do cięcia kwiatów, ziół i innych roślin. Bardzo wytrzymałe dzięki montowanym rączkom metodą wtryskową, bezpośrednio na ostrza. Ostrza wykonane z wysokiej jakości materiałów.

57,80 zł

Nożyce do trawy i żywopłotu GS53 - FISKARS
Kod
1001565
Producent
FISKARS

Nożyce marki FISKARS idealnie nadają się do przycinania trawy, żywopłotów i małych krzaków. Ergonomiczna, lekka konstrukcja czyni pracę komfortową, a obracane ostrza umożliwiają pracę pod dowolnym kątem nawet w trudno dostępnych miejscach.

250,60 zł

Nożyce do trawy GS46 - FISKARS
Kod
1000590
Producent
FISKARS

Nożyce do trawy marki FISKARS wyróżnia innowacyjny mechanizm Servo-System, który uniemożliwia zakleszczenie się nożyc podczas wykonywanych prac. Narzędzie może być obsługiwane jedną ręką. Dzięki ergonomicznej konstrukcji, nożyce ułatwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc i poprawiają komfort pracy.

136,30 zł

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu HS52 - FISKARS
Kod
1001564
Producent
FISKARS

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu marki FISKARS dzięki systemowi PowerGear zwiększają siłę cięcia, nawet do 2,5 raza. Użytkowanie nożyc nie wymaga dużej siły. Rączki zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału co ułatwia wykonywanie prac.

136,30 zł

Nożyce do żywopłotu HS86 - FISKARS
Kod
1013565
Producent
FISKARS

Nożyce marki FISKARS służą do cięcia i przycinania żywopłotu oraz krzewów. Rozsuwane rączki narzędzia pozwalają na przycinanie wyższych żywopłotów. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają również zabezpieczenie przed przykleszczeniem dłoni.

210,30 zł