Marki
Dostępność

Nożyce do żywopłotu faliste - FORESTER
Kod
5867
Producent
FORESTER

Nożyce znajdują swoje zastosowanie przy przycinaniu krzewów, żywopłotów czy cienkich gałązek. Wysokiej jakości ostrze pokryte teflonem umożliwia łatwą i komfortową pracę bez konieczności ciągłego czyszczenia ostrza.

54,00 zł

Nożyce do żywopłotu proste - FORESTER
Kod
5866
Producent
FORESTER

Nożyce do żywopłotu z ostrzem pokrytym teflonem, dzięki czemu brud nie trzyma się ostrza podczas wykonywanych prac. Rączka została pokryta miękkim materiałem PP+TPR, który umożliwia lepszy chwyt nożyc.

52,30 zł

Nożyce do trawy - FISKARS
Kod
1023632
Producent
FISKARS

Nożyce marki FISKARS idealnie nadają się do przycinania trawników przy krawędziach. Wyposażone zostały w dopasowaną ergonomiczną rączkę do potrzeb użytkownika. Znajdą swoje zastosowania w każdym ogrodzie.

87,50 zł

Nożyce do żywopłotu proste - FORESTER
Kod
4611
Producent
FORESTER

Proste nożyce do żywopłotu marki FORESTER to praktyczne narzędzie przeznaczone do przycinania żywopłotów czy krzewów. Poręczne wymiary oraz ostre ostrza pozwolą na estetyczne i dekoracyjne prace w Twoim ogrodzie.

44,40 zł

Uniwersalne nożyczki ogrodowe - FISKARS
Kod
1000555
Producent
FISKARS

Uniwersalne nożyczki ogrodowe FISKARS idealne do cięcia kwiatów, ziół i innych roślin. Bardzo wytrzymałe dzięki montowanym rączkom metodą wtryskową, bezpośrednio na ostrza. Ostrza wykonane z wysokiej jakości materiałów.

54,90 zł

Nożyce do trawy GS46 - FISKARS
Kod
1000590
Producent
FISKARS

Nożyce do trawy marki FISKARS wyróżnia innowacyjny mechanizm Servo-System, który uniemożliwia zakleszczenie się nożyc podczas wykonywanych prac. Narzędzie może być obsługiwane jedną ręką. Dzięki ergonomicznej konstrukcji, nożyce ułatwiają dostęp do trudno dostępnych miejsc i poprawiają komfort pracy.

145,70 zł

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu HS52 - FISKARS
Kod
1001564
Producent
FISKARS

Dźwigniowe nożyce do żywopłotu marki FISKARS dzięki systemowi PowerGear zwiększają siłę cięcia, nawet do 2,5 raza. Użytkowanie nożyc nie wymaga dużej siły. Rączki zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału co ułatwia wykonywanie prac.

131,00 zł

Nożyce do żywopłotu HS86 - FISKARS
Kod
1013565
Producent
FISKARS

Nożyce marki FISKARS służą do cięcia i przycinania żywopłotu oraz krzewów. Rozsuwane rączki narzędzia pozwalają na przycinanie wyższych żywopłotów. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają również zabezpieczenie przed przykleszczeniem dłoni.

214,10 zł

Nożyce do żywopłotu HS102 Quantum - FISKARS
Kod
1001449
Producent
FISKARS

Nożyce dźwigniowe do żywopłotu Quantum marki FISKARS posiadają wysokiej jakości stalowe ostrza, które zapewniają doskonałe rezultaty cięcia. Powłoka zmniejszająca tarcie podczas cięcia oraz rączki z powłoką antypoślizgową gwarantują wysoki komfort pracy. Wyposażone w odbojnik zabezpieczający dłonie przed przyszczypaniem.

246,70 zł