Marki

Dostępność


Sekator na wysięgniku - FORESTER
Kod
5865
Producent
FORESTER

Sekator służący do cienkich gałązek. Jest to sekator teleskopowy, a długość ramienia wynosi od 1,79-3m. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

128,50 zł

Sekator TPR - FORESTER
Kod
5851
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało pokryte teflonem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

25,30 zł

Sekator TPR kowadełkowy - FORESTER
Kod
5852
Producent
HIGO

Sekator kowadełkowy przeznaczony jest do szybkiego i łatwego przycinania twardych gałęzi o średnicy do 2 cm. Dzięki ostrzu, które zostało pokryte teflonem, cięcia jest szybkie oraz czyste.

18,60 zł

Sekator TPR aluminiowy - FORESTER
Kod
5855
Producent
HIGO

Sekator wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało utwardzone chromem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

35,30 zł

Sekator metalowy teflonowany 200mm - FORESTER
Kod
5859
Producent
FORESTER

Sekator metalowy teflonowany 200mm 5859 FORESTER to wykonany z wysokiej jakości materiałów sekator, ostrza szlifowane pokryte teflonem, co umożliwia łatwiejsze oraz szybsze cięcie. Przeznaczone do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek.

14,90 zł

Sekator metalowy nożycowy - FORESTER
Kod
5860
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy cechuje się wysoką jakością ostrzy, które są szlifowane oraz pokryte teflonem, dzięki czemu cięcia jest precyzyjne oraz czyste. Sekator służący do cięcia krzewów i gałęzi

13,60 zł

Sekator do zawiązków - FORESTER
Kod
5900
Producent
FORESTER

Sekator przystosowany do przycinania drzew oraz krzewów. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Wygodny i efektywny w użyciu

16,00 zł

Sekator do gałęzi 710mm - FORESTER
Kod
5862
Producent
FORESTER

Sekator wykorzystywany do podcinania krzewów oraz gałęzi. Cechuje się wysoką jakością ostrzy. Rączka aluminiowa została pokryta miękkim materiałem PP+TPR.

56,20 zł

Sekator do gałęzi - FORESTER
Kod
5863
Producent
FORESTER

Sekator przeznaczony do przycinania świeżych gałęzi. Cechuje się wysoką jakością ostrzy pokrytych teflonem dla zminimalizowania tarcia.

45,80 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!