Marki

Dostępność


Sekator TPR - FORESTER
Kod
5851
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało pokryte teflonem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

25,30 zł

Sekator TPR kowadełkowy - FORESTER
Kod
5852
Producent
HIGO

Sekator kowadełkowy przeznaczony jest do szybkiego i łatwego przycinania twardych gałęzi o średnicy do 2 cm. Dzięki ostrzu, które zostało pokryte teflonem, cięcia jest szybkie oraz czyste.

18,60 zł

Sekator TPR aluminiowy - FORESTER
Kod
5855
Producent
HIGO

Sekator wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało utwardzone chromem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

35,30 zł

Sekator metalowy nożycowy - FORESTER
Kod
5860
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy cechuje się wysoką jakością ostrzy, które są szlifowane oraz pokryte teflonem, dzięki czemu cięcia jest precyzyjne oraz czyste. Sekator służący do cięcia krzewów i gałęzi

13,60 zł

Sekator do zawiązków - FORESTER
Kod
5900
Producent
FORESTER

Sekator przystosowany do przycinania drzew oraz krzewów. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Wygodny i efektywny w użyciu

16,00 zł

Sekator metalowy 200mm - FORESTER
Kod
5858
Producent
FORESTER

Sekator posiada wysokiej jakości szlifowane ostrze, które zapewnia czyste oraz dokładne cięcie. Idealnie nadaje się do cięcia młodych gałązek oraz pędów.

15,40 zł

Sekator aluminiowy 205mm - FORESTER
Kod
5856
Producent
FORESTER

Sekator posiada wysokiej jakości ostrze utwardzone chromem oraz aluminiową rączkę pokrytą miękkim materiałem dla wygody i efektywności cięcia. Używany do cięcia gałęzi

25,40 zł

Sekator kowadełkowy 210mm - FORESTER
Kod
5853
Producent
FORESTER

Sekator kowadełkowy cechuje się ostrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo zostało pokryta teflonem, co sprawia, że radzi sobie wyśmienicie z cięciem suchych i twardych gałęzi.

25,30 zł

Sekator 205mm - FORESTER
Kod
5854
Producent
FORESTER

Sekator charakteryzuje się ostrzem wysokiej jakości, które dodatkowo zostały pokryte teflonem, aby minimalizować osad przyklejający się do ostrza. Idealnie nadają się do przycinania cienkich gałązek jak i młodych pędów.

18,60 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!