Marki

Dostępność


Sekator TPR - FORESTER
Kod
5851
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało pokryte teflonem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

25,30 zł

Sekator TPR kowadełkowy - FORESTER
Kod
5852
Producent
HIGO

Sekator kowadełkowy przeznaczony jest do przycinania twardych gałęzi o średnicy do 2 cm. Dzięki wysokiej jakości ostrzu, które zostało pokryte teflonem, cięcie jest łatwe i szybkie.

18,60 zł

Sekator TPR aluminiowy - FORESTER
Kod
5855
Producent
HIGO

Sekator wykorzystywany do cięcia młodych pędów oraz cienkich gałązek. Ostrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo zostało utwardzone chromem, dla zwiększenia precyzji cięcia.

35,30 zł

Sekator metalowy nożycowy - FORESTER
Kod
5860
Producent
FORESTER

Sekator nożycowy cechuje się wysoką jakością ostrzy, które są szlifowane oraz pokryte teflonem, dzięki czemu cięcia jest precyzyjne i czyste. Sekator służy do cięcia krzewów i gałęzi.

13,60 zł

Sekator do zawiązków - FORESTER
Kod
5900
Producent
FORESTER

Sekator przystosowany do przycinania drzew oraz krzewów. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Wygodny i efektywny w użyciu.

16,00 zł

Sekator metalowy 200 mm - FORESTER
Kod
5858
Producent
FORESTER

Sekator posiada wysokiej jakości szlifowane ostrze, które zapewnia czyste oraz dokładne cięcie. Idealnie nadaje się do cięcia młodych gałązek oraz pędów.

15,40 zł

Sekator aluminiowy 205 mm - FORESTER
Kod
5856
Producent
FORESTER

Sekator posiada wysokiej jakości ostrze utwardzone chromem oraz aluminiową rączkę pokrytą miękkim materiałem dla wygody i efektywności cięcia. Używany do cięcia gałęzi.

25,40 zł

Sekator kowadełkowy 210 mm - FORESTER
Kod
5853
Producent
FORESTER

Sekator kowadełkowy cechuje się ostrzem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo zostało pokryta teflonem, co sprawia, że radzi sobie wyśmienicie z cięciem suchych i twardych gałęzi.

25,30 zł

Sekator 205 mm - FORESTER
Kod
5854
Producent
FORESTER

Sekator charakteryzuje się ostrzem wysokiej jakości, które dodatkowo zostało pokryte teflonem, aby minimalizować osad przyklejający się podczas pracy. Idealnie nadają się do przycinania cienkich gałązek jak i młodych pędów.

18,60 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!