Marki
Dostępność

Obcinarka krawędzi trawników - FISKARS
Kod
1011617
Producent
FISKARS

Obcinarka służy do podcinania i kształtowania krawędzi trawników, kwietników, jak i do precyzyjnego przycinania darni. Głowica i uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości stali.

91,50 zł

Kolce do walca 28 cm - FORESTER
Kod
PL4219
Producent
FORESTER

Kolce przeznaczone do kultywacji, czyli napowietrzania trawnika. Konstrukcja kolca umożliwia mocowanie dowolnej konfiguracji kolców roboczych. Kolec montowany jest za pomocą jednej śruby.

19,70 zł

Żyłka do koszenia 1,6 mm  gwiazda - FORESTER
Kod
6550
Producent
FORESTER

Standardowa żyłka do nawlekania o przekroju gwiazdy.

2,20 zł

Pułapka na myszy - FASTER TOOLS
Kod
3812
Producent
FASTERTOOLS

Pułapka na myszy marki FASTER TOOLS umożliwia sprawdzoną walkę z gryzoniami. Charakteryzuje się łatwą obsługa, co pozwala na usunięcie niechcianych gryzoni za pomocą przynęty.

1,70 zł

Podkładka pod kolana do ogrodu, pielenia Forester
Kod
9292
Producent
FORESTER

Podkładka pod kolana do ogrodu marki FORESTER wykonana została z wytrzymałej pianki EVA o wymiarach 380x210x20. Lekka, a dzięki wykrojonemu chwytowi wygodna w przenoszeniu. Niezawodny produkt dla miłośników ogrodnictwa długotrwale przebywających w jednej pozycji. Zdecydowanie zwiększa komfort pracy i eliminuje ból spowodowany przebywaniem na gołym, twardym podłożu.

7,80 zł

Sznurek jutowy do podwiązywania roślin 76,2 m Forester
Kod
9298
Producent
FORESTER

Sznurek jutowy marki Forester o długości 76,2 m to idealny produkt do podwiązywania roślin. Niezbędny w przydomowym ogrodzie lub w rękach profesjonalnych ogrodników. Bardzo wytrzymały sznur wykonany z naturalnej juty, przez co przyjazny dla środowiska i biodegradowalny.

10,40 zł

Linka do podwiązywania roślin 61 m Forester
Kod
9299
Producent
FORESTER

Linka do podwiązywania roślin 61 m marki Forester to niezastąpione narzędzie w rękach każdego ogrodnika, czy też sadownika. Spełnia funkcję ochronną i stabilizacyjną rośliny, a jej gładka struktura nie powoduje zbędnych przetarć. W opakowaniu z tworzywa sztucznego znajdziemy obcinacz, by szybko i sprawnie obciąć potrzebną długość wężyka.

6,40 zł

Sznurek jutowy do podwiązywania roślin zielony Forester
Kod
9300
Producent
FORESTER

Sznurek jutowy zielony marki Forester o długości 76,2 m służy do podwiązywania roślin w pracach ogrodowych, aby zapewnić im prawidłowy wzrost. Naturalnie wykonany, ekologiczny produkt o mocnym i rozciągliwym włóknie.

7,20 zł

Żyłka do koszenia 2 mm x 15 m kwadratowa - FORESTER
Kod
6551
Producent
FORESTER

Żyłka do koszenia 2 mm x 15 m marki FORESTER wykonana z wytrzymałych materiałów. Przeznaczona jest do koszenia. Posiada kwadratowy profil.

3,70 zł