Marki
Dostępność

Pułapka na myszy - FASTER TOOLS
Kod
3812
Producent
FASTERTOOLS

Pułapka na myszy marki FASTER TOOLS umożliwia sprawdzoną walkę z gryzoniami. Charakteryzuje się łatwą obsługa, co pozwala na usunięcie niechcianych gryzoni za pomocą przynęty.

1,80 zł

Podkładka pod kolana do ogrodu, pielenia Forester
Kod
9292
Producent
FORESTER

Podkładka pod kolana do ogrodu marki FORESTER wykonana została z wytrzymałej pianki EVA o wymiarach 380x210x20. Lekka, a dzięki wykrojonemu chwytowi wygodna w przenoszeniu. Niezawodny produkt dla miłośników ogrodnictwa długotrwale przebywających w jednej pozycji. Zdecydowanie zwiększa komfort pracy i eliminuje ból spowodowany przebywaniem na gołym, twardym podłożu.

8,40 zł

Sznurek jutowy do podwiązywania roślin 76,2 m Forester
Kod
9298
Producent
FORESTER

Sznurek jutowy marki Forester o długości 76,2 m to idealny produkt do podwiązywania roślin. Niezbędny w przydomowym ogrodzie lub w rękach profesjonalnych ogrodników. Bardzo wytrzymały sznur wykonany z naturalnej juty, przez co przyjazny dla środowiska i biodegradowalny.

11,10 zł

Linka do podwiązywania roślin 61 m Forester
Kod
9299
Producent
FORESTER

Linka do podwiązywania roślin 61 m marki Forester to niezastąpione narzędzie w rękach każdego ogrodnika, czy też sadownika. Spełnia funkcję ochronną i stabilizacyjną rośliny, a jej gładka struktura nie powoduje zbędnych przetarć. W opakowaniu z tworzywa sztucznego znajdziemy obcinacz, by szybko i sprawnie obciąć potrzebną długość wężyka.

6,90 zł

Żyłka do kosy i podkaszarki okrągła 2,0 mm x 15 m Forester
Kod
6552
Producent
FORESTER

Żyłka do kosy i podkaszarki okrągła 2,0 mm x 15 m Forester jest niezbędnym elementem wymiennym do narzędzi koszących. Okrągły profil przeznaczony jest do koszenia niższych traw i niewielkich chwastów.

3,70 zł

Żyłka do kosy i podkaszarki gwiazda 3,0 mm x 15 m Forester
Kod
6562
Producent
FORESTER

Żyłka do kosy i podkaszarki 3,0 mm x 15 m jest to produkt o profilu gwiazdy marki Forester, specjalizującej się w narzędziach i akcesoriach ogrodowych. Znakomicie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, jak i w profesjonalnych firmach ogrodniczych.

5,50 zł

Pompa do brudnej wody 810 W - FORESTER
Kod
5923
Producent
FORESTER

Pompa do brudnej wody marki FORESTER jest to urządzenie bardzo wydajne, dzięki silnikowi o mocy 810 W. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Idealnie nadaje się do użytku w gospodarstwie domowym.

236,80 zł

Zestaw łopata drewno + szpadel prosty drewno - FORESTER
Kod
PL8596
Producent
FORESTER

Zestaw szpadla i łopaty marki FORESTER przeznaczony do różnych prac ogrodowych. Głowice wykonane z wysokiej jakości stali utwardzonej a trzon z drewna bukowego. Pewny uchwyt sprawia że szpadel jak i łopata dobrze leży w dłoniach co umożliwia łatwe i bezpieczne sadzenie oraz wykopywanie.

56,20 zł

Zestaw narzędzi ogrodowych - FORESTER PREMIUM
Kod
9293
Producent
FORESTER PREMIUM

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER przeznaczony do różnego rodzaju prac ogrodowych. Narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, powlekanej a ostrza z hartowanej stali. W skład zestawu wchodzą dwie łopatki i grabki idealne do przesadzania roślin oraz miękka podkładka, która zapewnia dużo większy komfort pracy.

54,70 zł