Marki

Dostępność


Obcinarka krawędzi trawników - FISKARS
Kod
1011617
Producent
FISKARS

Obcinarka służy do podcinania i kształtowania krawędzi trawników, kwietników, jak i do precyzyjnego przycinania darni. Głowica i uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości stali.

81,20 zł

Kolce do walca 28 cm - FORESTER
Kod
PL4219
Producent
FORESTER

Kolce przeznaczone do kultywacji, czyli napowietrzania trawnika. Konstrukcja kolca umożliwia mocowanie dowolnej konfiguracji kolców roboczych. Kolec montowany jest za pomocą jednej śruby.

18,00 zł

Żyłka do koszenia 1,6 mm  gwiazda - FORESTER
Kod
6550
Producent
FORESTER

Standardowa żyłka do nawlekania o przekroju gwiazdy.

2,00 zł

Pułapka na myszy - FASTERTOOLS
Kod
3812
Producent
FASTERTOOLS

Pułapka na myszy to tradycyjna i sprawdzona metoda walki z gryzoniami. Łatwa w użyciu pozwoli na usunięcie niechcianych gryzoni za pomocą przynęty.

1,60 zł

Zestaw podstawowy I - FISKARS
Kod
ZES
Producent
FISKARS

Zestaw składający się z dwóch podstawowych narzędzi każdego ogrodnika - szpadla oraz sekatora. Szpadel Fiskars idealnie nadaje się do skutecznego kopania, usuwania korzeni i kępek trawy, dzięki zaostrzonej krawędzi, a sekator poradzi sobie nawet z najtrwalszymi gałęziami dzięki solidnemu wykonaniu i zaostrzonym krawędziom. Dodatkowo do zestawu dokładamy aż 3 pary rękawic dostosowanych do prac ogrodowych.

100,00 zł

Zestaw do przekopywania - FISKARS
Kod
ZESTA
Producent
FISKARS

Zestaw składają się z wideł Fiskars przydatnych przy przekopywaniu ogródka oraz mini zestawu narzędzi który wyśmienicie sprawdza się przy sadzeniu i przesadzaniu roślin. Dodatkowo do zestawu dokładamy aż 3 pary rękawic dostosowanych do prac ogrodowych

75,00 zł

Podkładka pod kolana EVA 380x210mm - FORESTER PREMIUM
Kod
9292
Producent
FORESTER PREMIUM

Podkładka pod kolana EVA 380x210mm marki FORESTER PREMIUM wykonana z pianki podkładka, idealna do podłożenia pod kolana podczas prac w ogrodzie. Świetnie sprawdzi się również jako podkładka podczas pikniku, by nie siedzieć na ziemi. Lekka, bardzo wygodna w przenoszeniu dzięki uchwytowi wykrojonemu z jednej strony. Dużym atutem jest wodoodporność.

7,20 zł

Sznurek jutowy do podwiązywania roślin - FORESTER
Kod
9298
Producent
FORESTER

Sznurek jutowy do podwiązywania roślin marki FORESTER idealne do podwiązywania roślin. Bardzo wytrzymały i naturalny sznur wykonany z juty.

9,50 zł

Linka do podwiązywania roślin - FORESTER
Kod
9299
Producent
FORESTER

Linka do podwiązywania roślin marki FORESTER idealne do podwiązywania roślin. Bardzo wytrzymał lina z tworzywa sztucznego.

5,90 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!