Marki
Dostępność

Grabki metalowe - FORESTER
Kod
5872
Producent
FORESTER

Mini grabki przeznaczone są do zagrabiania wokół sadzonek. Rączka grabki została pokryta materiałem PVC.

8,60 zł

Mini grabki - FORESTER PREMIUM
Kod
9284
Producent
FORESTER PREMIUM

Mini grabki marki FORESTER PREMIUM służą do grabienia i oczyszczania ziemi podczas pielęgnacji roślin ogrodowych i doniczkowych. Przeznaczone są również do ostrożnego spulchniania i napowietrzania gleby. Posiadają uchwyt do zawieszenia na haku.

9,70 zł

Mini pazurki - FORESTER PREMIUM
Kod
9286
Producent
FORESTER PREMIUM

Mini pazurki marki FORESTER PREMIUM służą do sadzenie roślin, usuwanie chwastów oraz spulchnianie gleby. Doskonale nadają się do pracy w ciasnych grzędach. Charakteryzują się materiałem wykonania (nylonem) oraz ergonomicznym kształtem. Posiadają otwór do zawieszenia na haku.

6,30 zł

Zestaw narzędzi ogrodowych - FORESTER PREMIUM
Kod
9293
Producent
FORESTER PREMIUM

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER przeznaczony do różnego rodzaju prac ogrodowych. Narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, powlekanej a ostrza z hartowanej stali. W skład zestawu wchodzą dwie łopatki i grabki idealne do przesadzania roślin oraz miękka podkładka, która zapewnia dużo większy komfort pracy.

54,70 zł

Mini grabki metalowe - FORESTER PREMIUM
Kod
9291
Producent
FORESTER PREMIUM

Mini grabki marki FORESTER to narzędzie ogrodnicze przydatne podczas pielęgnacji ogrodu. Grabki mają swoje zastosowanie przy sadzeniu roślin, usuwaniu chwastów oraz spulchnianiu gleby. Otwór w rękojeści do wieszania na haku.

12,40 zł