Marki
Dostępność

Mini widełki metalowe - FORESTER
Kod
5870
Producent
FORESTER

Mini widełki metalowe nadają się do użytku przydomowego, bądź w ogródkach działkowych.

7,40 zł

Mini pazurki ogrodnicze - FORESTER
Kod
4759
Producent
FORESTER

Mini pazurki marki FORESTER ogrodnicze to praktyczne narzędzie do prac przy grządkach warzywnych czy kwiatach balkonowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

6,00 zł

Mini widełki ogrodnicze - FORESTER
Kod
4757
Producent
FORESTER

Mini widełki marki FORESTER to praktyczne narzędzie do prac przy grządkach warzywnych oraz kwiatach balkonowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

6,00 zł

Widełki Solid - FISKARS
Kod
1000696
Producent
FISKARS

Ergonomiczne, wielofunkcyjne widełki marki FISKARS przeznaczone do pielęgnacji małych roślin, zarówno doniczkowych, jak i rabatowych. Posiadają otwór do zawieszenia na haku co ułatwia przechowywanie. Wykonane z wytrzymałych materiałów.

16,40 zł

Widełki Planters - FISKARS
Kod
1000729
Producent
FISKARS

Widełki marki FISKARS przeznaczone są do przesadzania i odchwaszczania. Posiadają ergonomiczną rączkę z tworzywa FiberComp oraz głowicę wykonaną ze stali nierdzewnej. Zaokrąglone brzegi ostrzy, nie uszkadzają korzeni podczas wykonywanych prac.

34,30 zł

Mini widełki - FORESTER PREMIUM
Kod
9285
Producent
FORESTER PREMIUM

Mini widełki marki FORESTER PREMIUM służą do sadzenie roślin, usuwanie chwastów oraz spulchnianie gleby. Charakteryzują się materiałem wykonania (nylonem) oraz ergonomicznym kształtem. Posiadają otwór do zawieszenia na haku.

5,90 zł

Zestaw narzedzi ogrodowych FLOWER 2szt.- FORESTER
Kod
9295
Producent
FORESTER

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER zawiera łopatkę oraz widełki do kwiatów. Łopatka i widełki umożliwiają sadzenie i przesadzanie roślin. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem.

51,80 zł

Zestaw narzędzi ogrodowych FLOWER 3 szt. - FORESTER
Kod
9294
Producent
FORESTER

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER zawiera łopatkę, sekator oraz widełki do kwiatów. Sekator zapewnia efektywne cięcie, a łopatka i widełki umożliwiają sadzenie i przesadzanie roślin. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem.

78,30 zł