Marki
Dostępność

Kultywator Solid - FISKARS
Kod
1016034
Producent
FISKARS

Kultywator marki FISKARS przeznaczony do spulchniania i napowietrzania gleby, Głowica została wykonana z hartowanej stali, a trzonek z aluminium, dzięki czemu kultywator jest lekki i wygodny podczas wykonywanych prac.

58,60 zł

Kultywator 3-zębny Xact - FISKARS
Kod
1027040
Producent
FISKARS

Kultywator marki FISKARS jest narzędziem przeznaczonym do spulchniania i napowietrzania gleby. Wytrzymałe zęby ze stali nierdzewnej bardzo ułatwiają prace przy pielęgnacji ogródka. Specjalnie wyprofilowany trzonek z hartowanego aluminium zmniejsza ciężar narzędzia, co przekłada się na bardziej efektywną pracę. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści z powłoką SoftGrip™ umożliwia wybranie odpowiedniej dla siebie pozycji chwytu.

91,00 zł

Kultywator - FISKARS
Kod
1001301
Producent
FISKARS

Kultywator marki FISKARS przeznaczony do spulchniania i napowietrzania ziemi. Dzięki materiałom z których został wykonany jest bardzo lekki i poręczny. Posiada specjalny otwór do zawieszenia narzędzia na haku co ułatwia przechowywanie.

76,60 zł

Kultywator z motyką QuikFit - FISKARS
Kod
1000681
Producent
FISKARS

Kultywator marki FISKARS stosuje się do rozpulchniania, spulchniania i napowietrzania ziemi oraz przygotowania terenu pod sadzenia. Duży atutem jest kompatybilność ze wszystkimi trzonkami serii QuickFit. Wykonany z wytrzymałych materiałów.

66,70 zł

Kultywator Planters - FISKARS
Kod
1000728
Producent
FISKARS

Mini kultywator marki FISKARS przeznaczony do aeracji i rozluźnienia gleby. Zęby zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Posiada również otwór do zawieszenia na haku, co ułatwia jego przechowywanie.

32,70 zł

Kultywator Solid - FISKARS
Kod
1001600
Producent
FISKARS

Mini kultywator marki FISKARS został wykonany z tworzywa FiberComp, przez co jest bardzo wytrzymały a zarazem lekki. Przeznaczony przede wszystkim do aeracji i rozluźnienia gleby. Posiada również otwór do zawieszenia na haku, co ułatwia jego przechowywanie.

15,70 zł