Marki
Dostępność

Widły do kopania 4-zębowe - FORESTER
Kod
PL6513
Producent
FORESTER

Proste, ergonomiczne widły służące do kopania, przekopywania oraz napowietrzania gleby. Przydadzą się w każdym ogrodzie oraz odpowiednio użytkowane posłużą długi czas dzięki walcowanej, hartowanej głowicy.

54,50 zł

Widły do kopania 4-zębowe - FORESTER
Kod
PL6511
Producent
FORESTER

Widły przeznaczone do kopania oraz odpowietrzania gleby. Posiadają metalowy trzonek, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Głowica z walcowanej, hartowanej stali, zapewnia długi czas użytkowania.

74,20 zł

Widły gospodarcze z drewnianym trzonkiem 4-zębowe - FORESTER
Kod
PL6514
Producent
FORESTER

Widły przeznaczone do użytku w gospodarce, posiadają trzonek wykonany z drewna bukowego. Część robocza ze stali walcowanej, hartowana, nadaje dłuższą trwałość użytkowania.

43,70 zł

Widły gospodarcze z metalowym trzonkiem 4-zębowe - FORESTER
Kod
PL6512
Producent
FORESTER

Widły przeznaczone do użytku w gospodarce, posiadają metalowy trzonek wykonany z wysokiej jakości materiałów. Część robocza ze stali walcowanej oraz hartowanej, nadaje trwałość użytkowania.

62,50 zł

Widły 10-zębne - FORESTER
Kod
PL5044
Producent
FORESTER

Widły marki FORESTER przeznaczone do przerzucania ziemniaków. Posiadające głowicę z hartowanej stali oraz zęby zakończone kulkami.

66,20 zł

Widły 4-zębne gospodarcze - FORESTER
Kod
PL3640
Producent

Widły 4-zębne gospodarcze marki FORESTER przeznaczone do prac w gospodarstwie rolnym. Charakteryzują się metalowym trzonem wzmocnionym przez tuleję oraz hartowaną głowicą z najwyższej jakości stali. Rączkę wykonano z tworzywa sztucznego a trzonek z metalu.

56,30 zł

Widły do buraków - FORESTER
Kod
PL5042
Producent
FORESTER

Widły marki FORESTER przeznaczone do przerzucania buraków lub ziemniaków. Posiadają solidną głowice z hartowanej stali, która charakteryzuje się podwyższoną odporność na wyginanie się.

50,20 zł

Widły 9-zębne do gruzu - FORESTER
Kod
PL5043
Producent
FORESTER

Widły marki FORESTER przeznaczone do przerzucania gruzu, kamienia czy tłucznia. Głowica wykonana z wysokiej jakości stali. Charakteryzują się spłaszczonymi zębami na końcach.

66,50 zł

Widły ogrodowe metalowe - FORESTER
Kod
PL3641
Producent
FORESTER

Widły ogrodowe marki FORESTER posiadają hartowaną głowicę oraz trzon powleczony tworzywem sztucznym, co czyni je trwałym i solidnym narzędziem. Przeznaczone są do kopania oraz napowietrzania. Wykorzystywane przede wszystkim przy pracach ogrodowych.

63,00 zł