Marki

Dostępność


Wyrywacz do chwastów SmartFit - FISKARS
Kod
1020125
Producent
FISKARS

Wyrywacz przeznaczony jest do usuwania chwastów razem z korzeniami bez używania środków chemicznych. Dzięki regulowanej długości oraz prostej konstrukcji, może być używany przez każdego.

189,60 zł

Wyrywacz do chwastów Xact - FISKARS
Kod
1020126
Producent
FISKARS

Wyrywacz przeznaczony jest do usuwania chwastów razem z korzeniami bez używania środków chemicznych. Prosta obsługa oraz możliwość regulacji wysokości sprawiają, że narzędzie to jest stworzone dla każdego.

150,60 zł

Odchwaszczacz (150mm) Xact - FISKARS
Kod
1027042
Producent
FISKARS

Odchwaszczacz (150mm) Xact - FISKARSto narzędzie do usuwania chwastów . Wytrzymała głowica ze stali nierdzewnej bardzo ułatwiają prace przy pielęgnacji ogródka.Specjalnie wyprofilowany trzonek z hartowanego aluminium zmniejsza ciężar narzędzia, co przekłada się na bardziej efektywną pracę. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści z powłoką SoftGrip™ umożliwia wybranie odpowiedniej dla siebie pozycji chwytu.

90,40 zł

Skrobak do fug Xact mały - FISKARS
Kod
1027045
Producent
FISKARS

Skrobak do fug Xact mały marki FISKARS pozwala na wygodne i łatwe usuwanie mchu i chwastów ze szczelin pomiędzy płytkami chodnikowymi czy na tarasie. Podwujne ostrze ze stali nierdzewnej pozwala na szybszą i efektywniejszą pracę.

41,50 zł

Odchwaszczacz Xact - FISKARS
Kod
1027046
Producent
FISKARS

Odchwaszczacz pozwala na wygodne i łatwe usuwania chwastów oraz mleczy wraz z korzeniami Podwójne ostrze ze stali nierdzewnej pozwala na szybszą i efektywniejszą pracę.

41,50 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!