Marki
Dostępność

Dysza do podlewania 9-trybów - FORESTER
Kod
6534
Producent
FORESTER

Dysza do podlewania marki FORESTER posiada 9 trybów strumienia wody. Tryby można płynnie regulować podczas nawadniania ogrodu. Posiada ergonomiczny, gumowy uchwyt, który zapewnia komfort podczas pracy.

17,40 zł

Metalowa dysza do podlewania 9-trybów - FORESTER
Kod
6536
Producent
FORESTER

Metalowa dysza do podlewania marki FORESTER przeznaczona do podlewania trawników czy ogrodów. Posiada 9 trybów, które można regulować podczas pracy. Wyposażona została w ergonomiczną rączkę, zapewniającą komfort przy nawadnianiu ogrodu.

33,40 zł

Pistolet z dozownikiem 8-trybów - FORESTER
Kod
6538
Producent
FORESTER

Pistolet marki FORESTER posiadający 8 trybów strumienia wody oraz dodatkowy dozownik, wyposażony w skalę. Dozownik pozwala na rozpylanie stosowanego detergentu lub nawozu płynnego. Pistolet posiada również blokadę spustu oraz ergonomiczną gumową rękojeść, która zapewnia komfort podczas pracy.

43,50 zł

Zraszacz oscylacyjny 19 otworów - FORESTER
Kod
6539
Producent
FORESTER

Zraszacz oscylacyjny marki FORESTER przeznaczony do nawadniania dużych trawników (około 250 m2). Wyposażony w zakładki przesuwne, które posiadają prostą regulację. 19 dysz zapewnia wysoką wydajność podczas pracy.

50,10 zł

Trójramienny zraszacz obrotowy - FORESTER
Kod
6540
Producent
FORESTER

Trójramienny zraszacz obrotowy marki FORESTER jest przystosowany do mały i średnich trawników. Obwód jego zraszania to 15 m. Istnieje możliwość regulowania każdego ramienia.

14,80 zł

Dysza prosta ze złączkami - FORESTER
Kod
5890
Producent
FORESTER

Dysza prosta ze złączkami marki FORESTER przeznaczona do nawadniania ogrodu lub mycia samochodu. Rozmiar złączek to 3/4".

9,20 zł

Rozgałęźnik na kran 1/2" - 3/4" - FORESTER
Kod
5880
Producent
FORESTER

Rozgałęźnik marki FORESTER przyłączany na kran. Przystosowany do połączenia z szybko złączką 1/2" i 3/4". Każde rozgałęzienie wyposażone jest w zawór odcinający.

6,10 zł

Przyłącze na kran 1/2 - 3/4" - FORESTER
Kod
5881
Producent
FORESTER

Przyłącze z gwintem marki FORESTER nakręcane na kran. Pasuje do szybko złączek 1/2" i 3/4".

1,60 zł

Ręczny spryskiwacz ciśnieniowy 3 l - FORESTER
Kod
6542
Producent
FORESTER

Ręczny spryskiwacz ciśnieniowy marki FORESTER przeznaczony do rozpylania środków chemicznych oraz środków ochrony roślin, posiada płynną regulację strumienia rozpylanej cieczy.

61,50 zł

Nawadnianie ogrodu

 

 

Aby wypielęgnowana przestrzeń wokół domu naprawdę cieszyła oko, wymagany jest spory nakład czasu i zaangażowanie. Oprócz prac związanych w wyrywaniem chwastów czy nawożeniem, konieczne jest też odpowiednie nawadnianie ogrodu. Tu pomocne będą różnego rodzaju narzędzia, które znajdują się w naszej ofercie – począwszy od najprostszych, jak tradycyjne konefki, kończąc na obrotowych zraszaczach, które szczególnie docenią właściciele większych posesji.

 

Z roku na rok letnie upały są coraz bardziej dotkliwe, a wysokie temperatury są utrapieniem nie tylko dla człowieka. Dotkliwie cierpią też rośliny ogrodowe, które przez cały dzień są narażone na działanie słońca. Efektem są nie tylko spalone, pożółkłe trawniki, ale też trudności z planowaniem nowych nasadzeń. Aby poradzić sobie z nadmierną ekspozycją na słońce, konieczne jest regularne nawadnianie ogrodu.

 

Wśród najprostszych narzędzi przeznaczonych do nawadniania ogrodu znajdują się tradycyjne konewki, które szczególnie sprawdzają się, gdy trzeba ręcznie podlać świeżo posadzone rośliny. To również świetne rozwiązanie do niewielkich ogródków, w których konieczność napełniania konewki wodą nie będzie zbyt uciążliwa.

 

Na większych przestrzeniach i do podlewania trawników sprawdzą się węże ogrodowe. W połączeniu z odpowiednio dobraną dyszą umożliwią one szybkie i efektywne nawadnianie ogrodu. Oferujemy węże o różnej długości, co pozwala dopasować je do powierzchni. Dostępne są produkty wykonane z wysokiej jakości elastycznego poliestru odpornego na promieniowanie UV, jak również wersje z dodatkowym wzmocnieniem obwojem tekstylnym czy węże z surowców przeznaczonych do kontaktu z żywnością, wyprodukowane z ekologicznych materiałów z recyclingu. Te ostatnie docenią z pewnością osoby o proekologicznym nastawieniu, a także posiadacze ogródków warzywnych.

 

Produktami uzupełniającymi są różnego rodzaju złączki oraz pistolety i dysze, wśród których znajdują się zarówno minimalistyczne, najprostsze warianty (np. dysze ze złączkami, które można też wykorzystać do mycia samochodu), jak również wersje z wielostopniową regulacją. Ciekawym wariantem są pistolety wyposażone w dozownik ze skalą, który pozwala na wygodne rozpylanie detergentu lub nawozu płynnego.