Marki
Dostępność

Taczka ogrodnicza - FASTER TOOLS
Kod
4750
Producent
FASTERTOOLS

Taczka marki FASTER TOOLS przeznaczona jest do prac w przydomowym ogrodzie. Dzięki solidnemu wykonaniu może być używana również na budowie. Charakteryzują się lekką, mocną konstrukcją oraz rączkami zakończonymi gumowymi uchwytami.

122,80 zł

Dętka do koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4752
Producent
FASTERTOOLS

Dętka do koła taczki marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do opony taczki i wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

9,40 zł

Koło do taczki - FASTER TOOLS
Kod
4751
Producent
FASTERTOOLS

Koło marki FASTER TOOLS przeznaczona do mocowania przy taczce lub wózku. Elastyczna i wytrzymała guma opony zapewnia komfortowy transport materiałów nawet na najtrudniejszym terenie np. placu budowy lub ogrodzie.

47,80 zł

Opona koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4945
Producent
FASTERTOOLS

Opona marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do koła taczki lub wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

21,40 zł

Zestaw montażowy koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4946
Producent
FASTERTOOLS

Zestaw montażowy koła taczki marki FASTER TOOLS przeznaczony jest do montażu kół taczki lub wózków różnego typu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

7,20 zł

Dętka do taczki 4,00 - 8" Forester
Kod
8161
Producent
FORESTER

Dętka do taczki marki Forester wykonana została z bardzo wytrzymałej gumy. Kolejną zaletą przedstawionego produktu jest niska waga. Dętka znosi duże obciążenie, dzięki czemu bez problemu można przewozić ciężkie przedmioty, takie jak kamienie lub materiały budowlane. Warto zaopatrzyć się w ten produkt, by uniknąć przestoju w pracach ogrodniczych lub budowlanych.

12,40 zł

Taczka aluminiowa Forester
Kod
8158
Producent
FORESTER

Taczka aluminiowa Forester to funkcjonalny produkt o lekkiej, a zarazem solidnej konstrukcji i pojemności 85l. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie oraz przy niewielkich pracach budowlanych. Pompowane koła na stalowej feldze zapewniają pewne prowadzenie i stabilność podczas manewrów nawet na mniej równym terenie.

191,30 zł