Marki
Dostępność

Kółko do taczki 16"/ 4,0 x 8 piankowe - FASTER TOOLS
Kod
6700
Producent
FASTERTOOLS

Kółko do taczki 16"/ 4,0 x 8 piankowe marki FASTER TOOLS przeznaczone do prac budowlanych, remontowych czy ogrodowych. Charakteryzuje się brakiem odkształceń pod wpływem dużych obciążeń. Kółko zostało wykonane z lanego materiału, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o jej przebicie, w porównaniu do kółek gumowych z dętką.

60,70 zł

Kółko do taczki 16" 4,0x8 z ośką - FASTER TOOLS
Kod
PL1254 16
Producent
FASTERTOOLS

Kółko do taczki 16" / 4,0 x 8 z ośką marki FASTER TOOLS charakteryzuje się większą wytrzymałością oraz felgą wykonaną z grubej blachy. Przeznaczone do różnego rodzaju taczek i wózków.

32,90 zł
29,70 zł

Dętka do koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4752
Producent
FASTERTOOLS

Dętka do koła taczki marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do opony taczki i wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

9,40 zł

Koło do taczki - FASTER TOOLS
Kod
4751
Producent
FASTERTOOLS

Koło marki FASTER TOOLS przeznaczona do mocowania przy taczce lub wózku. Elastyczna i wytrzymała guma opony zapewnia komfortowy transport materiałów nawet na najtrudniejszym terenie np. placu budowy lub ogrodzie.

41,40 zł

Opona koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4945
Producent
FASTERTOOLS

Opona marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do koła taczki lub wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

18,60 zł

Zestaw montażowy koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4946
Producent
FASTERTOOLS

Zestaw montażowy koła taczki marki FASTER TOOLS przeznaczony jest do montażu kół taczki lub wózków różnego typu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

6,30 zł

Dętka do koła taczki 4 - 8" - FORESTER
Kod
8161
Producent
FORESTER

Dętka do koła taczki marki FORESTER wykonana z wyjątkowo bardzo wytrzymałej gumy, dodatkową zaletą przedstawionego produktu jest również niska waga. Idealna do wymiany dętki w kołach taczki oraz wózkach. Dętka znosi duże obciążenie, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł przewozić ciężkie przedmioty, takie jak kamienie lub materiały budowlane. Zawsze warto zaopatrzyć się w taki produkt by uniknąć przestoju w pracach ogrodniczych lub budowlanych.

11,10 zł

Koło metalowe do taczki 4 - 8" - FORESTER
Kod
8159
Producent
FORESTER

Koła do taczki pompowane marki FORESTER przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Charakteryzują się wytrzymałością, solidnym wykonaniem i co jest ważne w dzisiejszych czasach niską ceną nie ujmującą jakości.

47,00 zł

Opona koła taczki 4 - 8" - FORESTER
Kod
8160
Producent
FORESTER

Opona koła taczki marki FORESTER jest bardzo wytrzymała i wykonana z wysokiej jakości materiału. Posiada bieżnik, co wpływa na przyczepność, a tym samym podnosi bezpieczeństwo prac wykonywanych z użyciem taczki.

26,30 zł