Szczotka ręczna szczelinowa mosiądzowana- FASTERTOOLS 4585
Kod
4585
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka szczelinowa marki FASTERTOOLS wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną wykonano ze stali z drutem mosiądzowanym, a ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego. Szczotka szczelinowa firmy FASTERTOOLS dotrze w każde trudno dostępne miejsca.

3,20 zł

Szczotka ręczna drewniana (mosiądzowana) - FASTERTOOLS
Kod
3536
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano z mosiądzu, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

3,70 zł

Szczotka ręczna drewniana (stalowa) - FASTERTOOLS
Kod
3533
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

3,20 zł

Szczotka ręczna plastikowa (stalowa) - FASTERTOOLS
Kod
1863
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna plastikowa firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali nierdzewnej, a ergonomiczną rękojeść z plastiku. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

6,20 zł

Szczotka doczołowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3511
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa z drutem mosiądzowanym marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Szczotka firmy FASTERTOOLS umożliwia również gratowanie i ścieranie obrabianego materiału.

7,40 zł

Szczotka doczołowa splatana stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
2765
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa ze splatanym stalowym drutem marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz gratowania i ścierania. Idealnie nadaje się do obróbki zgrubnej i agresywnego szczotkowania.

10,50 zł

Szczotka doczołowa stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3508
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa z drutem stalowym marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Za pomocą szczotki firmy FASTERTOOLS można również gratować i ścierać obrabiany materiał.

10,70 zł

Szczotka kątowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3526
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka kątowa mosiądzowana marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.

9,30 zł

Szczotka kątowa stalowa splatana gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3529
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka kątowa ze splatanym stalowym drutem marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Idealnie pasuje do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny, ściegów spoin. Szczotka firmy FASTERTOOLS, dzięki stalowemu splotowi poradzi sobie nawet w trudnych warunkach pracy.

14,80 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!