Marki

Dostępność


Szczotka doczołowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3511
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa z drutem mosiądzowanym marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Szczotka firmy FASTERTOOLS umożliwia również gratowanie i ścieranie obrabianego materiału.

7,40 zł

Szczotka doczołowa splatana stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
2765
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa ze splatanym stalowym drutem marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz gratowania i ścierania. Idealnie nadaje się do obróbki zgrubnej i agresywnego szczotkowania.

10,50 zł

Szczotka doczołowa stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3508
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka doczołowa z drutem stalowym marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Za pomocą szczotki firmy FASTERTOOLS można również gratować i ścierać obrabiany materiał.

10,70 zł

Szczotka kątowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3526
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka kątowa mosiądzowana marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.

9,30 zł

Szczotka kątowa stalowa splatana gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3529
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka kątowa ze splatanym stalowym drutem marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Idealnie pasuje do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny, ściegów spoin. Szczotka firmy FASTERTOOLS, dzięki stalowemu splotowi poradzi sobie nawet w trudnych warunkach pracy.

14,80 zł

Szczotka kątowa stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3523
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka kątowa - stalowa marki FASTERTOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Idealnie pasuje do usuwania pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin. Za pomocą szczotki firmy FASTERTOOLS można również usunąć starą farbę, rdzę oraz przygotować podłoże do malowania.

9,50 zł

Szczotka tarczowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3518
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka tarczowa mosiądzowana marki FASTERTOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki których jest mniej podatna na zniszczenia. W szczotce zamontowany jest uniwersalny gwint M14, który ułatwia jej montaż w szlifierce kątowej. Szczotka doskonale sprawdzi się przy usuwaniu gumy, zgorzeliny, ściegów spoin.

9,30 zł

Szczotka tarczowa stalowa z gw. M14 - FASTERTOOLS
Kod
3514
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka tarczowa stalowa marki FASTERTOOLS wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki których jest mniej podatna na zniszczenia. W szczotce zamontowany jest uniwersalny gwint M14, który ułatwia jej montaż w szlifierce kątowej. Szczotka doskonale sprawdzi się przy usuwaniu gumy, zgorzeliny, ściegów spoin.

9,90 zł

Szczotka doczołowa mosiądzowana z gw. M14 125mm - DRAUMET 8745
Kod
8745
Producent
DRAUMET

Szczotkę doczołową mosiądzowaną marki DRAUMET wykonano z wysokiej jakości produktów. Włosie z stali mosiądzowanej jest bardzo wytrzymałe oraz nie ulega szybkiemu zużyciu. Szczotka posiada uniwersalny gwint M14. Przy użyciu szczotki firmy DRAUMET z łatwością usuniemy naloty rdzy lub zetrzemy lakier.

23,10 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!