Marki

Dostępność


Szczotka ręczna szczelinowa mosiądzowana- FASTERTOOLS 4585
Kod
4585
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka szczelinowa marki FASTERTOOLS wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną wykonano ze stali z drutem mosiądzowanym, a ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego. Szczotka szczelinowa firmy FASTERTOOLS dotrze w każde trudno dostępne miejsca.

3,20 zł

Szczotka ręczna drewniana (mosiądzowana) - FASTERTOOLS
Kod
3536
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano z mosiądzu, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

3,70 zł

Szczotka ręczna drewniana (stalowa) - FASTERTOOLS
Kod
3533
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna drewniana firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali, a ergonomiczną rękojeść z drewna. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

3,20 zł

Szczotka ręczna plastikowa (stalowa) - FASTERTOOLS
Kod
1863
Producent
FASTERTOOLS

Szczotka ręczna plastikowa firmy FASTERTOOLS wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną szczotki wykonano ze stali nierdzewnej, a ergonomiczną rękojeść z plastiku. Służy do polerowania stali oraz usuwania lekkich nalotów rdzy. Idealna zarówno dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów.

6,20 zł

Zestaw mini szczotek drucianych - FASTER TOOLS 2548
Kod
2548
Producent
FASTERTOOLS

Zestaw mini szczotek drucianych marki FASTER TOOLS zawiera szczotkę drucianą, szczotkę nylonową, szczotkę miedzianą. Szczotki posiadają ergonomiczną rękojeść wykonaną z tworzywa sztucznego. Zestaw szczotek znajdzie zastosowanie w profesjonalnym warsztacie jak i zarówno w użytku domowym.

4,80 zł

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!