Pas monterski - DRAUMET 3789
Kod
3789
Producent

Pas monterski marki DRAUMET jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zawieszki do młotków i inne artykuły BHP niezbędne są dla każdego majsterkowicza i profesjonalisty. Seria DRAUMET jest to linia narzędzi przeznaczona do pracy w wymagających warunkach.

40,70 zł

Linka bagażnika - FASTER TOOLS 1705
Kod
1705
Producent

Linka bagażnika FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Zestaw obejmuje 4 sztuki linek o długości 75 cm.

6,50 zł

Organizer stojący 30 szuflad - STANLEY 93-980-1
Kod
93-980-1
Producent

Wytrzymały organizer stojący z przezroczystymi szufladami renomowanej firmy STANLEY to pomocne narzędzie w pracy budowlańca, wykończeniowca, mechanika oraz majsterkowicza. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

89,80 zł

Ściągacz taśmowy - FASTER TOOLS
Kod
4403
Producent

Ściągacz taśmowy marki FASTER TOOLS to uniwersalny produkt wykonany z taśmy poliesterowej, niezastąpiony w podróży oraz transporcie towarów. Przeznaczony jest do mocowania oraz zabezpieczania niewielkich ładunków.

23,20 zł

Torba narzędziowa FATMAX - STANLEY 94-231-1
Kod
94-231-1
Producent

Torba na narzędzia FATMAX marki STANLEY wykonana jest z tworzywa sztucznego, posiada organizer o solidnym kroju pozwalając swobodnie przenosić najważniejsze narzędzia. Istnieje możliwość przekształcenia torby w stację narzędziową. Pionowe ustawienie przegród ułatwia przegląd i wyjmowanie narzędzi.

314,30 zł

Zabezpieczenie rowerowe - FASTER TOOLS 3817
Kod
3817
Producent

Zabezpieczenie rowerowe marki FASTER TOOLS to przede wszystkim solidna ochrona roweru przed kradzieżą. Produkt posiada opancerzoną linę oraz komplet 2 kluczyków.

44,90 zł

Wózek transportowy składany 75 kg Draumet
Kod
8174
Producent

Składany wózek transportowy marki DRAUMET o udźwigu do 75 kg i lekkiej konstrukcji wykonanej z aluminium, to znakomity środek transportu przede wszystkim do użytku domowego i przydomowego. Dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia wózek jest łatwy do przechowywania, czy transportowania.

163,70 zł

Drabina podest 4x4 - DRAUMET
Kod
6480
Producent

Drabina o aluminiowej, lekkiej konstrukcji z możliwością zrobienia z niej podestu.

622,80 zł

Transport i przechowywanie

 Na sprawny przebieg realizowanych prac – niezależnie od tego, czy mowa o zakładach przemysłowych i usługowych, czy o przydomowych warsztatach – wpływ mają nie tylko narzędzia, akcesoria i park maszynowy. Równie ważny jest sprawny transport i przechowywanie. Wózki transportowe, drabiny i rusztowania, torby, skrzynki i organizeryściągacze taśmowe – to akcesoria, które pozwalają zachować porządek w miejscu pracy, ułatwią przenoszenie narzędzi oraz dostęp do nich nawet wówczas, gdy przechowywane są na wysokich regałach.W kategorii transport i przechowywanie zebraliśmy akcesoria, które – choć nie zawsze są niezbędne do pracy – to z pewnością bardzo przydatne, bo wyeliminują czasochłonne poszukiwanie narzędzi potrzebnych w danym momencie. Ułatwią także ich przenoszenie z miejsca na miejsce oraz przechowywanie w magazynie czy przydomowym warsztacie.


Wśród proponowanych produktów znajdują się różnego rodzaju skrzynki i organizery z tworzywa sztucznego – od najprostszych pojemników na śrubki, gwoździe czy nakrętki, poprzez niewielkie organizery, aż do sporych rozmiarów modułowych skrzynek narzędziowych, wyposażonych w kółka, uchwyty oraz wyjmowane tace z systemami przegródek. Alternatywą dla produktów z tworzywa sztucznego są miękkie torby i plecaki (najczęściej z nylonu), które ułatwią transport i magazynowanie różnych narzędzi. Do klientów, którzy chcą, aby potrzebne narzędzie było zawsze pod ręką, kierujemy z kolei rozbudowaną gamę pasów i kabur. Znajdują się tu pasy monterskie z różnych materiałów, zawieszki na młotki, kieszenie na wkrętarki czy pasy do przenoszenia ciężarów.


W każdym zakładzie pracy i warsztacie ważne jest, aby transport i przechowywanie narzędzi i sprzętu obywało się w sposób bezpieczny, uniemożliwiający zarówno zniszczenie mienia, jak i przypadkowe zranienie ciała.


Bezpieczne przechowywanie i transportowanie ułatwią różnego rodzaju linki. Są one sprzedawane w praktycznych zestawach i sprawdzą się zarówno w bagażniku prywatnego auta, jak i w warsztacie. Solidniejszą alternatywą dla nich są ściągacze taśmowe, które sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie transportowane są nieco cięższe ładunki. Wykonane są one wykonany z taśmy poliesterowej i oferowane w różnych długościach i szerokościach.


W kategorii zabezpieczenia zebraliśmy z kolei produkty, które ułatwią bezpieczne przenoszenie / przewożenie towarów. Obok plandek można tu znaleźć także różnego rodzaju zabezpieczenia rowerowe zamykane na kluczyki.


Pośród oferowanych przez nas rozwiązań do transportu i magazynowania nie mogło też zabraknąć wózków transportowych, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przewożenia ciężkich towarów (również po schodach). Dostępne są wózki o różnych udźwigach (od 70 do 300 kg). Dzięki temu, że można je złożyć, nie zabierają wiele przestrzeni. Najmniejsze modele docenią też użytkownicy prywatni, którzy mogą wykorzystać je w przestrzeni przydomowej – np. podczas porządkowania ogrodu.


Sprawny i bezpieczny transport i magazynowanie różnego rodzaju towarów wymaga też zastosowania drabin i rusztowań o odpowiedniej wysokości. Teleskopowe drabiny o lekkiej, aluminiowej konstrukcji można bez wysiłku przenosić, wykorzystując je wszędzie tam, gdzie konieczny jest dostęp do wysoko położonych miejsc. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są też produkty typu 2w1, łączące funkcję drabiny i podestu.