Marki
Dostępność

Wózek transportowy składany 75 kg Draumet
Kod
8174
Producent
DRAUMET

Składany wózek transportowy marki DRAUMET o udźwigu do 75 kg i lekkiej konstrukcji wykonanej z aluminium, to znakomity środek transportu przede wszystkim do użytku domowego i przydomowego. Dzięki niewielkiej wadze i możliwości złożenia wózek jest łatwy do przechowywania, czy transportowania.

151,50 zł

Wózek transportowy schodowy składany 35 kg, 70 kg Draumet
Kod
8175
Producent
DRAUMET

Wózek transportowy składany marki Draumet przystosowany został do transportu ładunku do 35 kg po schodach, na płaskim terenie jego maksymalna ładowność wynosi 70 kg. Wózek został wykonany z aluminium co nadaje mu niewielką wagę. Istnieje możliwość złożenia wózka ułatwiając jego transport i przechowywanie.

275,80 zł

Wózek transportowy składany 150 kg Draumet
Kod
8176
Producent
DRAUMET

Wózek transportowy składany 150 kg marki Draumet to niezwykle lekki środek transportowy, stosowany w magazynach, zakładach produkcyjnych, firmach transportowych, czy też do użytku prywatnego. Wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu jest łatwy w przechowywaniu.

227,60 zł

Wózek transportowy składany 150 kg Faster Tools
Kod
8177
Producent
FASTERTOOLS

Wózek transportowy składany 150 kg Faster Tools to lekkie narzędzie o wszechstronnym przeznaczeniu. Niewielka waga i możliwość złożenia produktu sprawia, że bez problemu można go przechowywać nawet w niewielkich pomieszczeniach. Wózek wyposażony w dwa koła skrętne z hamulcem.

173,60 zł

Wózek transportowy składany 300 kg Faster Tools
Kod
8178
Producent
FASTERTOOLS

Wózek transportowy marki Faster Tools 300 kg to produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Wózek posiada dwa koła skrętne z hamulcem i stabilną platformę do przewożenia ładunków. Istnieje możliwość złożenia produktu, co zdecydowanie ułatwia jego transport i magazynowanie.

302,20 zł