Dostępność

Ręczna ostrzałka do noży Faster Tools
Kod
1836
Producent

Ręczna ostrzałka do noży Faster Tools o wymiarach 200 x 50 x 30 mm posiada dwie warstwy ścierne o różnej granulacji. Doskonale sprawdzi się do ostrzenia, a także polerowania i szlifowania ostrzy.

3,50 zł

Osełka owalna - FASTER TOOLS 3816
Kod
3816
Producent

Osełka firmy FASTER TOOLS przeznaczona do szlifowania i obróbki wykańczającej. Idealna do ostrzenia narzędzi tnących: nożyczek, noży, kos itp. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów.

2,50 zł

Osełka 150mm - DRAUMET 4597
Kod
4597
Producent

Osełka firmy DRAUMET przeznaczona do szlifowania i obróbki wykańczającej. Idealna do ostrzenia narzędzi tnących: nożyczek, noży, kos itp. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, które nadają kostce dłuższą żywotność.

5,00 zł

Ostrzałka do łańcuchów 130 W - TRESNAR
Kod
4669
Producent

Ostrzałki do łańcuchów marki TRESNAR są przeznaczone do ostrzenia większości popularnych na rynku łańcuchów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają doskonałe parametry techniczne, co zapewnia ich długą żywotność.

197,40 zł

Ostrzałka Xsharp do siekier i noży - FISKARS
Kod
1000601
Producent

Ostrzałka XShars firmy Fiskars jest podstawowym elementem zestawu narzędzi ogrodowych. Ceramiczne kamienie szlifierskie umożliwiają precyzyjne ostrzenie siekier i noży, a odpowiednio dobrany mechanizm zapewnia idealne ułożenie kamienia dla kąta ostrzenia. Ostrzałka została wyposażona w antypoślizgową podstawę, zapewniającą bezpieczeństwo podczas użytkowania.

54,90 zł

Ostrzałka do noży i siekier Forester
Kod
6661
Producent

Ostrzałka marki Forester to idealne narzędzie do ostrzenia siekier czy noży. Charakteryzuje się dużą wydajnością oraz ergonomicznym kształtem. Ostrzałka wyposażona jest w osłonę na palce, która zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

23,10 zł

Ostrzałka do wierteł 3,5 - 10 mm Faster Tools
Kod
6977
Producent

Ostrzałka do wierteł do metalu o średnicy 3,5 - 10 mm marki Faster Tools jest narzędziem kompatybilnym w pracy z wiertarkami. Dzięki niej możemy naostrzyć stępione ostrze wiertła w bardzo krótkim czasie. W zestawie znajduje się dodatkowy kamień do ostrzenia, co wydłuża możliwość użytkowania narzędzia. Ostrzałka idealnie sprawdzi się w pracach remontowo - budowlanych, w rzemiośle, jak i w przemyśle.

47,20 zł