Szczotka doczołowa mosiądzowana z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3511
Producent

Szczotka doczołowa z drutem mosiądzowanym marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Szczotka firmy FASTER TOOLS umożliwia również gratowanie i ścieranie obrabianego materiału.

9,50 zł

Szczotka ręczna szczelinowa mosiądzowana- FASTER TOOLS 4585
Kod
4585
Producent

Szczotka szczelinowa marki FASTER TOOLS wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Część ścierną wykonano ze stali z drutem mosiądzowanym, a ergonomiczną rękojeść z tworzywa sztucznego. Szczotka szczelinowa firmy FASTER TOOLS dotrze w każde trudno dostępne miejsca.

4,10 zł

Szczotka tarczowa mosiądzowana z trzpieniem - FASTER TOOLS
Kod
1694
Producent

Szczotkę doczołową mosiądzowaną marki FASTER TOOLS wykonano z wysokiej jakości produktów. Włosie z drutu mosiądzowanego jest bardzo wytrzymałe oraz nie ulega szybkiemu zużyciu. Szczotka posiada trzpień, który ułatwia zamontowanie jej w urządzeniu. Przy użyciu szczotki firmy FASTER TOOLS z łatwością usuniemy naloty rdzy lub zetrzemy lakier.

5,50 zł

Szczotka doczołowa stalowa z gw. M14 - FASTER TOOLS
Kod
3508
Producent

Szczotka doczołowa z drutem stalowym marki FASTER TOOLS jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Posiada gwint typu M14. Służy do usuwania rdzy oraz lakieru. Za pomocą szczotki firmy FASTER TOOLS można również gratować i ścierać obrabiany materiał.

13,70 zł

Zestaw mini szczotek drucianych - FASTER TOOLS 2548
Kod
2548
Producent

Zestaw mini szczotek drucianych marki FASTER TOOLS zawiera szczotkę drucianą, szczotkę nylonową, szczotkę miedzianą. Szczotki posiadają ergonomiczną rękojeść wykonaną z tworzywa sztucznego. Zestaw szczotek znajdzie zastosowanie w profesjonalnym warsztacie jak i zarówno w użytku domowym.

6,00 zł

Szczotka doczołowa tarczowa (stalowa) - FASTER TOOLS
Kod
3491
Producent

Szczotkę doczołową tarczową marki FASTER TOOLS wykonano z wysokiej jakości produktów. Włosie z drutu stalowego jest bardzo wytrzymałe oraz nie ulega szybkiemu zużyciu. Przy użyciu szczotki firmy FASTER TOOLS z łatwością usuniemy pozostałości gumy, zgorzeliny oraz ściegów spoin.

4,00 zł