Dostępność

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 2 kW Tresnar
Kod
7111
Producent

Nagrzewnica elektryczna o mocy 2 kW i wydajności 158 m³/h marki Tresnar służy do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych o kubaturze 40 m³. Przy odpowiednim ustawieniu pokrętła temperatury urządzenie może służyć również jako wentylator. Produkt jest dodatkowo wyposażony w termostat.

145,30 zł

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 3 kW Tresnar
Kod
7112
Producent

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem o mocy 3 kW i wydajności 217 m³/h marki Tresnar ogrzeje wnętrze każdego pomieszczenia o kubaturze 60 m³. Umożliwia ogrzewanie lokali prywatnych i użytkowych, jak piwnice, garaże, warsztaty itd. Lekkie ( zaledwie 2,9 kg ) urządzenie o satysfakcjonującej mocy to doskonała jakość w świetnej cenie.

245,30 zł

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 5 kW Tresnar
Kod
7113
Producent

Znakomitej jakości nagrzewnica elektryczna z termostatem 5 kW marki Tresnar jest przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych, zarówno lokali prywatnych, jak i użytkowych. Przy ustawieniu pokrętła temperatury na minimum urządzenie może służyć jako wentylator bez funkcji ogrzewania.

402,50 zł

Nagrzewnica elektryczna z termostatem i wentylatorem 9 kW Tresnar
Kod
7114
Producent

Nagrzewnica 9 kw marki Tresnar to urządzenie, które dzięki swojej wydajności 690 m³/h ogrzeje pomieszczenie o kubaturze 180 m³. W celu zapewnienia bezpieczeństwa produkt wyposażony jest dodatkowo w praktyczny termostat, a przy odpowiednim ustawieniu może pełnić funkcję wentylatora.

673,40 zł

Nagrzewnica elektryczna 3 kW z termostatem Tresnar
Kod
7115
Producent

Nagrzewnica elektryczna 3 kW z termostatem marki Tresnar służy do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych typu garaże, piwnice warsztaty oraz pomieszczenia mieszkalne. Może służyć również jako wentylator bez funkcji ogrzewania. Urządzenie idealne do pomieszczeń o kubaturze 60 m3.

307,00 zł

Nagrzewnica elektryczna 5 kW z termostatem Tresnar
Kod
7116
Producent

Nagrzewnica elektryczna z termostatem marki Tresnar o mocy znamionowej 5 kW jest idealnym rozwiązaniem grzewczym do pomieszczeń o kubaturze 100 m3. Może służyć również jako wentylator. Urządzenie o wadze 7,5 kg posiada uchwyt do wygodnego przenoszenia.

482,90 zł

Nagrzewnica elektryczna 9 kW z termostatem Tresnar
Kod
7117
Producent

Nagrzewnica elektryczna 9 kW z termostatem Tresnar posiada również funkcję wentylatora, przeznaczona jest do pomieszczeń o kubaturze 180 m3. Do jej funkcjonowania wymagane jest napięcie 400V/50 Hz. Mocne elektronarzędzie o solidnej budowie wyposażone zostało w uchwyt do wygodnego przemieszczania.

700,20 zł

Nagrzewnica elektryczna warsztatowa z termostatem 2 kW Tresnar
Kod
7118
Producent

Nagrzewnica elektryczna 2 kW marki Tresnar służy do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych. Przy ustawieniu pokrętła temperatury na minimum dla urządzenia - może służyć jako wentylator bez funkcji ogrzewania. Posiada termostat, który będzie sterował pracą elementu grzewczego tak, aby temperatura pomieszczenia pozostawała na tym samym poziomie.

198,00 zł

Nagrzewnica elektryczna warsztatowa z termostatem 3 kW Tresnar
Kod
7119
Producent

Nagrzewnica elektryczna warsztatowa z termostatem 3 kW Tresnar służy do ogrzania pomieszczeń zamkniętych o kubaturze 60 m³, dodatkowo posiada bezpiecznik termiczny. Urządzenie może działać również jako wentylator bez funkcji grzewczej.

265,00 zł