Pędzel angielski płaski - FASTER TOOLS
Kod
1971
Producent

Pędzel angielski marki FASTER TOOLS jest wykonany z naturalnego włosia, posiada rękojeść z drewna bukowego. Wytrzymały i profesjonalny produkt w doskonałej cenie.

1,30 zł

Pędzel kaloryferowy - FASTER TOOLS
Kod
115
Producent

Pędzel kaloryferowy marki FASTER TOOLS umożliwia malowanie w trudno dostępnych miejscach. Wykonany z naturalnych materiałów - naturalne włosie i rączka z drewna bukowego.

1,30 zł

Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Kod
647
Producent

Pędzel ławkowiec marki FASTER TOOLS jest wykorzystywany do wszelkich prac związanych z malowaniem gruntami, farbami podkładowymi i farbami emulsyjnymi akrylowymi. Produkt doskonały do tapetowania.

9,60 zł

Pędzel okrągły - FASTER TOOLS
Kod
4068
Producent

Pędzel okrągły marki FASTER TOOLS jest wykorzystywany do wielu prac malarskich. Wykonany z bardzo dobrych materiałów, przeznaczony do wszystkich rodzajów farb oraz impregnatów.

1,50 zł

Pędzel tapetowy - FASTER TOOLS
Kod
1372
Producent

Pędzel tapetowy marki FASTER TOOLS jest zalecany do malowania nierównych powierzchni, a także do malowania dachów. Produkt przeznaczony do pracy z emaliami i emulsjami.

6,20 zł

Komplet pędzli 10 cz. - FASTER TOOLS
Kod
1371
Producent

Zestaw pędzli malarskich marki FASTER TOOLS zawiera niezbędne typy pędzli podczas prac budowlanych. Wykonane z naturalnego włosia i drewna bukowego, co zapewnia ich wytrzymałość i wydajność.

17,50 zł

Pędzel do farb olejnych, wodorozcieńczalnych i lakierów płaski ( 25mm- 75mm)
Kod
8510
Producent

Pędzel płaski przeznaczony do malowania olejami, lakierami, lakierobejcami oraz farbami wodorozcieńczalnymi. Doskonale rozprowadzi farbę lub inny produkt oraz precyzyjnie i sprawnie pokryje powierzchnię. Szeroka gama rozmiarów zadowoli każdego profesjonalistę, jak i amatora.

4,20 zł