Dostępność

Wiertarka udarowa 900 W - HIGO
Kod
5522
Producent

Wiertarka udarowa marki HIGO to narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Moc wiertarki wynosi 900W, a prędkość obrotowa 2800 obr/min. Posiada uchwyt wiertarski na kluczyk. Wiertarka zasilana z sieci.

168,80 zł

Wiertarka udarowa akumulatorowa SDS+ 1,3J 18V - HURRY UP
Kod
5535
Producent

Kompaktowa wiertarka udarowa z uchwytem SDS+ to sprzęt niezbędny przy pracach remontowo-budowlanych. Zastosowanie zasilania akumulatorowego powoduje, iż to urządzenie odnajdzie się w każdych warunkach.

172,10 zł

Wiertarka 2-biegowa 750W 13mm - MAKITA DS4011
Kod
DS4011
Producent

Wiertarka 2-biegowa 750W marki MAKITA z uchwytem wiertarskim na kluczyk. Może być wykorzystywana wraz ze świdrem, a nawet znajdzie zastosowanie jako mieszarka.

1 247,20 zł

Wiertarka udarowa 1010W - MAKITA HP2071
Kod
HP2071
Producent

Wiertarka udarowa 1010W marki MAKITA z mocnym silnikiem 1010W. Uchwyt wiertarski szybkomocujący sprawia, że praca toczy się szybciej. Mocna smukła obudowa przekładni z odlewanego pod ciśnieniem aluminium.

779,00 zł

Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy - DeWALT DWD024S-QS
Kod
DWD024S-QS
Producent

Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy marki DeWALT charakteryzuje się niewielką wagą, która umożliwia łatwe sterowanie i pracę bez zmęczenia. Zwarta budowa gwarantuje wygodne użytkowanie również w miejscach o ograniczonym dostępie.

370,00 zł

Wiertarki

 


Oferowane przez nas wiertarki akumulatorowewiertarki pneumatycznewiertarki elektryczne pozwalają dobrać rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb. Rozbudowana gama urządzeń kierowana jest zarówno do odbiorców prywatnych, którzy potrzebują wiertarki podczas drobnych prac budowlano-remontowych, jak również do użytkowników profesjonalnych, dla których jest to jedno z podstawowych narzędzi warsztatowych.Sytuacje, w których zachodzi potrzeba wiercenia otworów w różnych materiałach, to codzienność nie tylko profesjonalnych firm remontowych. Również w domach prywatnych często nie można się obejść bez wiertarki – przykręcenie karnisza, wieszaka na ubrania w przedpokoju, półek, zamocowanie do ściany ciężkiego regału z książkami czy skręcenie mebli… W naszej ofercie znajdują się wiertarki zasilanie z akumulatoraprofesjonalne wiertarki elektryczne o różnej mocy oraz wiertarki pneumatyczne.


Dobierając wiertarkę trzeba uwzględnić jej przeznaczenie, czyli materiał, w jakim planujemy wiercić otwory. W przypadku miękkich materiałów, jak drewno, tworzywa sztuczne, metal, wystarczające będą wiertarki bezudarowe. Są niezbędne w warsztatach i stolarniach, gdzie pracuje się z takimi właśnie elementami, a dodatkowym argumentem przemawiającym za tym wyborem są też niewielkie rozmiary i lekkość, przez co łatwo można manewrować narzędziem nawet na niewielkich i trudno dostępnych przestrzeniach.


Z kolei wiercenie w różnego rodzaju twardych materiałach budowlanych wymaga użycia narzędzia z udarem oraz odpowiednich wierteł. Większość oferowanych przez nas wiertarek posiada dwa tryby pracy: z udarem lub bez udaru, co sprawia, że są bardzo uniwersalne i z łatwością sprostają różnorodnym zadaniom.Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania z sieci, a jednocześnie zachodzi potrzeba wywiercenia otworu czy połączenia różnych elementów, sprawdzą się kompaktowe wiertarki akumulatorowe. Niewielkie rozmiary i brak plączącego się pod nogami kabla sprawiają, że pracuje się nimi bardzo wygodnie.Wiertarki elektryczne, dzięki zasilaniu prądem z sieci elektrycznej, są polecane wszędzie tam, gdzie od narzędzia wymaga się długotrwałej pracy (bez ryzyka, że wyczerpie się akumulator). Z tego względu szczególnie docenią je użytkownicy profesjonalni – firmy budowlane, remontowe, zakłady stolarskie, rzemieślnicy. Z uwagi na duże moce doskonale sprawdzą się tam, gdzie zachodzi potrzeba wiercenia otworów w wymagających materiałach. Oferujemy wiertarki elektryczne pracujące bez udaru lub z udarem – przy zastosowaniu odpowiedniego typu wiertła z powodzeniem poradzą sobie one nawet z najtwardszymi materiałami, jak np. beton czy cegła. Jeśli potrzebne są urządzenia o większej mocy, warto zainwestować w wiertarkę dwubiegową, która umożliwia dopasowanie prędkości wiercenia do danego materiału, jak również wykorzystanie jej np. jako mieszadła do zapraw i farb.Wiertarki pneumatyczne to z kolei urządzenia, które szczególnie chętnie wybierają fachowcy. Przeznaczone są do wiercenia we wszystkich materiałach budowlanych: pustakach, betonie, cegle; z ich wykorzystaniem można też np. skuwać płytki. Udar elektropneumatyczny, który daje bardzo dużą siłę uderzenia, wymaga użycia specjalistycznych wierteł z odpowiednim systemem mocowania.