Dostępność
Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy - DeWALT DWD024S-QS
%
Wiertarka udarowa 701W uchwyt samozaciskowy - DeWALT DWD024S-QS
Młotowiertarka SDS-PLUS (18V, 1,3 J, 1 kg) Hurry Up
%
Młotowiertarka SDS-PLUS (18V, 1,3 J, 1 kg) Hurry Up
Wiertarka udarowa 1050 W Tresnar
%
Wiertarka udarowa 1050 W Tresnar
Wiertarka udarowa 710 W Tresnar
%
Wiertarka udarowa 710 W Tresnar
Wiertarka udarowa 710 W Brenar
%
Wiertarka udarowa 710 W Brenar
Wiertarka udarowa 900 W Brenar
%
Wiertarka udarowa 900 W Brenar
Wiertarka 710W 0-1200 obr./min - MAKITA DP3003
%
Wiertarka 710W 0-1200 obr./min - MAKITA DP3003
TRESNAR wiertarka udarowa 810W 13mm
%
TRESNAR wiertarka udarowa 810W 13mm
TRESNAR wiertarka udarowa 800W 13mm
%
TRESNAR wiertarka udarowa 800W 13mm
Wiertarki

Wiertarki

 


Oferowane przez nas wiertarki akumulatorowewiertarki pneumatycznewiertarki elektryczne pozwalają dobrać rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb. Rozbudowana gama urządzeń kierowana jest zarówno do odbiorców prywatnych, którzy potrzebują wiertarki podczas drobnych prac budowlano-remontowych, jak również do użytkowników profesjonalnych, dla których jest to jedno z podstawowych narzędzi warsztatowych.Sytuacje, w których zachodzi potrzeba wiercenia otworów w różnych materiałach, to codzienność nie tylko profesjonalnych firm remontowych. Również w domach prywatnych często nie można się obejść bez wiertarki – przykręcenie karnisza, wieszaka na ubrania w przedpokoju, półek, zamocowanie do ściany ciężkiego regału z książkami czy skręcenie mebli… W naszej ofercie znajdują się wiertarki zasilanie z akumulatoraprofesjonalne wiertarki elektryczne o różnej mocy oraz wiertarki pneumatyczne.


Dobierając wiertarkę trzeba uwzględnić jej przeznaczenie, czyli materiał, w jakim planujemy wiercić otwory. W przypadku miękkich materiałów, jak drewno, tworzywa sztuczne, metal, wystarczające będą wiertarki bezudarowe. Są niezbędne w warsztatach i stolarniach, gdzie pracuje się z takimi właśnie elementami, a dodatkowym argumentem przemawiającym za tym wyborem są też niewielkie rozmiary i lekkość, przez co łatwo można manewrować narzędziem nawet na niewielkich i trudno dostępnych przestrzeniach.


Z kolei wiercenie w różnego rodzaju twardych materiałach budowlanych wymaga użycia narzędzia z udarem oraz odpowiednich wierteł. Większość oferowanych przez nas wiertarek posiada dwa tryby pracy: z udarem lub bez udaru, co sprawia, że są bardzo uniwersalne i z łatwością sprostają różnorodnym zadaniom.Wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania z sieci, a jednocześnie zachodzi potrzeba wywiercenia otworu czy połączenia różnych elementów, sprawdzą się kompaktowe wiertarki akumulatorowe. Niewielkie rozmiary i brak plączącego się pod nogami kabla sprawiają, że pracuje się nimi bardzo wygodnie.Wiertarki elektryczne, dzięki zasilaniu prądem z sieci elektrycznej, są polecane wszędzie tam, gdzie od narzędzia wymaga się długotrwałej pracy (bez ryzyka, że wyczerpie się akumulator). Z tego względu szczególnie docenią je użytkownicy profesjonalni – firmy budowlane, remontowe, zakłady stolarskie, rzemieślnicy. Z uwagi na duże moce doskonale sprawdzą się tam, gdzie zachodzi potrzeba wiercenia otworów w wymagających materiałach. Oferujemy wiertarki elektryczne pracujące bez udaru lub z udarem – przy zastosowaniu odpowiedniego typu wiertła z powodzeniem poradzą sobie one nawet z najtwardszymi materiałami, jak np. beton czy cegła. Jeśli potrzebne są urządzenia o większej mocy, warto zainwestować w wiertarkę dwubiegową, która umożliwia dopasowanie prędkości wiercenia do danego materiału, jak również wykorzystanie jej np. jako mieszadła do zapraw i farb.Wiertarki pneumatyczne to z kolei urządzenia, które szczególnie chętnie wybierają fachowcy. Przeznaczone są do wiercenia we wszystkich materiałach budowlanych: pustakach, betonie, cegle; z ich wykorzystaniem można też np. skuwać płytki. Udar elektropneumatyczny, który daje bardzo dużą siłę uderzenia, wymaga użycia specjalistycznych wierteł z odpowiednim systemem mocowania.