Dostępność
Kombinezon z kapturem - FASTER TOOLS
%
Kombinezon z kapturem - FASTER TOOLS
Kalosz gumofilc BORYNA  - PROTECT2U
%
Kalosz gumofilc BORYNA - PROTECT2U
Rękawice ochronne Gnitrex A7 -  PROTECT2U
%
Rękawice ochronne Gnitrex A7 - PROTECT2U
Nakolanniki żelowe robocze Faster Tools
%
Nakolanniki żelowe robocze Faster Tools
Osłona przeciwodpryskowa - PROTECT2U
%
Osłona przeciwodpryskowa - PROTECT2U
Szkiełko do maski spawalniczej - PROTECT2U
%
Szkiełko do maski spawalniczej - PROTECT2U
Okulary spawalnicze metalowe - PROTECT2U
%
Okulary spawalnicze metalowe - PROTECT2U
Kamizelka ostrzegawcza - PROTECT2U
%
Kamizelka ostrzegawcza - PROTECT2U
Płaszcz przeciwdeszczowy nylon - PROTECT2U
%
Płaszcz przeciwdeszczowy nylon - PROTECT2U
Odzież i akcesoria BHP

 Artykuły BHPArtykuły BHP: rękawice robocze, słuchawki ochronnenakolanniki robocze oraz różnego rodzaju odzież to nie tylko obowiązkowe elementy wyposażenia każdego zakładu produkcyjnego, zgodne z przepisami prawa. Ważne jest, aby oprócz bezpieczeństwa zapewniły też pracownikom komfort, tym bardziej, że często użytkowane są przez wiele godzin. Wszystkie oferowane przez nas produkty łączą te dwa aspekty: spełniając normy i atesty, gwarantują jednocześnie wygodę.Spełnienie warunków bezpieczeństwa i higieny pracy na danym stanowisku to obowiązek pracodawcy, jednak dobierając artykuły BHP warto też zwrócić uwagę na inne aspekty. Istotne znacznie ma komfort eksploatacji, tym bardziej, że rękawice roboczesłuchawki ochronne czy butykombinezony pracownicy noszą często przez cały dzień pracy. Dobierając akcesoria warto ponadto zwrócić uwagę na ich trwałość, co zagwarantuje, że swoją rolę będą pełnić dobrze i przez długi czas.


Oferujemy m.in. rozbudowaną gamę masek i okularów spawalniczych, które skutecznie ochronią twarz przed działaniem promieniowania i odpryskami. Dostępne do masek i gogli szkiełka z różnymi rodzajami filtrów pozwalają dopasować produkt do typu spawania i natężenia prądu.


Do ochrony oczu przeznaczone są okulary spawalnicze, jak również okulary do innych zastosowań (np. do odczytu lasera czerwonego czy chroniące przed odpryskami ciał stałych). W przypadku zakładów, w których jest duże natężenie hałasu, świetnie sprawdzą się też słuchawki ochronne.


Wśród oferowanych artykułów BHP znajdują się ponadto nakolanniki robocze, które stosują pracownicy branży budowlanej (dekarze, brukarze, kafelkarze), jak i miłośnicy ogrodnictwa. Różne warianty – np. nakolanniki żelowe czy gumowe - pozwalają dobrać rozwiązanie optymalne do rodzaju wykonywanych zadań.


Proponujemy również szeroką gamę odzieży roboczej w różnych rozmiarach. Są to bluzy robocze (również z wysokiej jakości softshellu), kamizelki ostrzegawcze, płaszcze przeciwdeszczowefartuchy spawalnicze oraz kombinezony z kapturem lub bez, które są wysoce odporne na rozdarcie, rozciąganie, tarcie i na zabrudzenia smarem czy olejem. Wymagającym użytkownikom proponujemy też rozbudowaną ofertę spodni roboczychdługich, krótkich, ogrodniczek, które dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów sprawdzą się nie tylko w zakładzie pracy, ale także w domu.


Do ochrony stóp szczególnie polecamy różnego rodzaju obuwie ochronne, które nie tylko zabezpieczy przed zranieniem i szkodliwymi substancjami (benzyna, oleje, rozpuszczalniki). Wysokiej jakości materiały sprawiają, że buty mają też dobre właściwości higieniczne. Dostępne są również w wersji ocieplanej, co szczególnie sprawdzi się w tych zakładach, w których pracuje się na zewnątrz. Z kolei tam, gdzie trzeba zabezpieczyć stopy przed błotem i wilgocią, świetnie sprawdzą się kalosze w różnych wariantach wykonania i kolorach.


Wśród artykułów BHP nie mogło też zabraknąć kasków budowlanych oraz rękawic roboczych, które skutecznie zabezpieczają dłonie przed skaleczeniem, kontaktem ze szkodliwymi substancjami, a także – w wersji ocieplanej – przed zimnem.


Pozycją niezbędną w każdym zakładzie zajmującym się maszynową i ręczną obróbką różnego rodzaju materiałów (toczenie, frezowanie, szlifowanie), są też przeciwodpryskowe osłony twarzy i ochronne przyłbice budowlane. Oferujemy ponadto maseczki chirurgiczne oraz maseczki antywirusowe.

Proponowane przez nas artykuły BHP posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu z łatwością można wybrać rozwiązanie, które spełni nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.