Dostępność

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101AO - FASTER TOOLS
Kod
1312
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Idealnie nadaje się do cięcia w materiałach miękkich takich jak drewno, sklejka czy laminaty. Umożliwia również cięcie konturowe drewna miękkiego i twardego, sklejki, płyty laminowanej, pilśniowej oraz tworzyw sztucznych. Posiada szpiczasty ząb szlifowany.

9,80 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101B - FASTER TOOLS
Kod
1313
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Idealnie nadaje się do cięcia w materiałach miękkich takich jak drewno, sklejka czy laminaty. Zapewnia czyste cięcie materiałów. Posiada szpiczasty ząb szlifowany.

8,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101BR - FASTER TOOLS
Kod
1317
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej. Posiada uzębienie odwrotne, które idealnie nadaje się do gładkiego cięcia w laminatach, jak również do drewna miękkiego i twardego, sklejki, płyty wiórowej czy tworzyw sztucznych. Zapewnia czyste cięcie materiałów.

8,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101DP - FASTER TOOLS
Kod
3559
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie stożkowe (szlifowane), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Zapewnia czyste cięcie materiałów.

10,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T111D - FASTER TOOLS
Kod
3555
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie frezowane (falowane), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Zapewnia czyste cięcie materiałów.

6,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T118A - FASTER TOOLS
Kod
3562
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie frezowane (faliste), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Charakteryzuje się dokładnym cięciem prostoliniowym stali miękkiej, metali kolorowych, aluminium, stopów aluminium oraz szkła akrylowego.

6,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T118B - FASTER TOOLS
Kod
3564
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie frezowane (faliste), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Charakteryzuje się dokładnym cięciem prostoliniowym stali miękkiej, metali kolorowych, aluminium oraz stopów aluminium.

6,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T118G - FASTER TOOLS
Kod
3561
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie frezowane (faliste), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Charakteryzuje się dokładnym cięciem prostoliniowym stali miękkiej, metali kolorowych, aluminium oraz blach.

6,50 zł

Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T119A - FASTER TOOLS
Kod
3554
Producent

Brzeszczot do wyrzynarki marki FASTER TOOLS został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej, szybkotnącej. Posiada uzębienie frezowane (falowane), które idealnie nadaje się do cięcia w laminatach, drewnie oraz sklejkach. Nadaje się również do cięcia w materiałach twardych. Charakteryzuje się dokładnym drewna twardego i miękkiego, sklejki, płyty wiórowej, laminowanej, pilśniowej, pleksiglasu czy tworzyw.

6,50 zł