Wiertła do betonu zestaw FASTERTOOLS 433
Kod
433
Producent

Funkcjonalne Wiertła do betonu zestaw FASTERTOOLS 433 to komplet wysokiej jakości wierteł w zakresie pracy: 4-5-6-8-10 mm.

6,80 zł

Zestaw wierteł SDS+ 8 szt. - STANLEY FATMAX STA88101-XJ
Kod
STA88101-XJ
Producent

Zestaw wierteł SDS+ 8 szt. marki STANLEY FATMAX STA88101-XJ, posiada końcówki wierteł z węglikiem spiekanym.

85,10 zł

Wiertło do betonu SDS MAX 18 x 540 mm Faster Tools
Kod
4035
Producent

Wiertło do betonu SDS MAX 18 x 540 mm Faster Tools to produkt dobrej jakości o mocnej konstrukcji ze stali chromowo - wanadowej. Średnica produktu wynosi 18 mm, długość całkowita 540 mm, natomiast długość części roboczej to 375 mm.

55,60 zł

Wiertło do betonu, Alpen Profi Beton
Kod
18800300100
Producent

Wiertło do betonu, Alpen Profi Beton cechuje się dużą trwałością i precyzją wykonywanych otworów.

8,91 zł

Wiertło do betonu SDS+ERGO 18x350 mm - FASTERTOOLS
Kod
1766
Producent

Funkcjonalne Wiertło do betonu SDS+ ERGO marki FASTERTOOLS to wysokiej jakości produkt, który służy do wiercenia w murze, betonie, cegle, granicie, kamieniu naturalnym.

28,30 zł

Wiertło do betonu SDS MAX 30 x 570 mm Faster Tools
Kod
4044
Producent

Wiertło do betonu SDS MAX Faster Tools o średnicy 30 mm, długości całkowitej 570 mm oraz długości części roboczej 410 mm odpowiada na potrzeby profesjonalnych użytkowników. Narzędzie może być stosowane z takimi materiałami jak beton, cegła, granit, czy też kamień naturalny.

147,80 zł

Wiertło widiowe do betonu Alpen Long Life
Kod
11700300100
Producent

Wiertło widiowe do betonu Alpen Long Life służy do szybkiego wykonywania precyzyjnych otworów w cegle i betonie.

3,89 zł

Wiertła do betonuWiertła do betonu muszą poradzić sobie z materiałem szczególnie wymagającym i twardym, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach. Ważne są nie tylko kwestie efektywności wiertła, ale także bezpieczeństwo użytkownika. Oferujemy różne rodzaje produktów: wiertła SDS plus, wiertła SDS max i widiowe cylindryczne. Tak rozbudowana gama ułatwia dobór rozwiązania pod kątem parametrów wiercenia, jak i szybkości oraz bezpieczeństwa pracy.

Wiertła do betonu to niezbędne narzędzie pracy w każdej firmie budowlanej, a także w domowym warsztacie. Dobiera się je w zależności od materiału, jaki będziemy obrabiać (np. kamień, beton, cegła). Należy też zwrócić uwagę na średnicę wiertła, kształt jego chwytu, a także materiał, z jakiego jest wykonane.


Dostępna w naszej ofercie szeroka gama wierteł pozwala dobrać rozwiązanie, które zaspokoi nawet najbardziej wygórowane wymagania. Aby ułatwić podjęcie decyzji, podzieliliśmy je na kilka grup – są to wiertła SDS plusSDS max oraz wiertła widiowe cylindryczne.

Wiertła SDS plus świetnie sprawdzą się podczas pracy z materiałami takimi jak marmur, ceramika, beton, asfalt, kamień, przez co znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w rzemiośle. Tego typu wiertła świetnie sprawdzają się we współpracy większością wiertarek dostępnych w sprzedaży, pozwalając wiercić precyzyjnie i szybko. Solidna budowa oraz starannie zaprojektowana konstrukcja tego typu wierteł do betonu chroni przed klinowaniem się ich w zbrojeniu czy przypadkowym ukruszeniem.


W przypadku cięższych narzędzi (młoty udarowe i obrotowe) doskonałym wyborem będą wiertła SDS max, które mają większe średnice. Można wiercić nimi w murze, betonie, cegle, granicie i kamieniu naturalnym, a kilkanaście wariantów rozmiaru pozwala łatwo dobrać wiertło do danego przeznaczenia. Szybką pracę i doskonałe odprowadzanie urobku szczególnie docenią użytkownicy profesjonalni.


Do wiercenia z udarem proponujemy grupę produktów, które powstały z myślą o współpracy z wiertarkami i młotami udarowymi z mocowaniem uchwytów wiertarskich. Są to wiertła do betonu, muru i kamienia naturalnego. Ponadto świetnie poradzą też sobie podczas bezudarowego wiercenia w ceramice i marmurze. Wśród udarowych wierteł do betonu znajdują się też produkty wykonane z mocnej stali chromowo-wanadowej. Są to walcowe wiertła przeznaczone jest do pracy w lekkim betonie, cegle, murze, kamieniu za pomocą wiertarek i wiertarko-wkrętarek udarowych. Ich wytrzymała, solidna konstrukcja oraz odporność na ścieranie gwarantują długą żywotność wiertła oraz precyzję wykonywania otworów, przez co szczególnie chętnie wybierają je odbiorcy profesjonalni.


Do wiercenia w glazurze, betonie, kamieniu naturalnym, murze i różnych materiałach budowlanych polecamy ponadto widiowe wiertła cylindryczne. W jeszcze bardziej wytrzymałych wersjach premium, powstałych z myślą o profesjonalnych użytkownikach, poradzą też one sobie z bezudarowym wierceniem w dachówkach ceramicznych, dachówkach cementowych, eternicie, łupkach, ceramice, płytkach, marmurze i granicie, a także (wariant Multicut) w cegle, kamieniu naturalnym, średnio-twardych płytkach i dachówce, drewnie, tworzywie oraz metalu.


Z myślą o odbiorcach, którzy na co dzień użytkują wiertła o różnych wymiarach, przygotowaliśmy również zestawy wierteł do betonu, co eliminuje konieczność osobnego kupowania kilku różnych produktów.