Wiertła do betonu zestaw FASTERTOOLS 433
%
Wiertła do betonu zestaw FASTERTOOLS 433
Zestaw wierteł SDS+  8 szt. - STANLEY FATMAX STA88101-XJ
%
Zestaw wierteł SDS+ 8 szt. - STANLEY FATMAX STA88101-XJ
Wiertło do betonu SDS MAX 18 x 540 mm Faster Tools
%
Wiertło do betonu SDS MAX 18 x 540 mm Faster Tools
Wiertło do betonu, Alpen Profi Beton
%
Wiertło do betonu, Alpen Profi Beton
Wiertła do betonu długie - FASTERTOOLS
%
Wiertła do betonu długie - FASTERTOOLS
Wiertło do betonu SDS MAX 30 x 570 mm Faster Tools
%
Wiertło do betonu SDS MAX 30 x 570 mm Faster Tools
Wiertło do betonu SDS+ERGO 18x350 mm - FASTERTOOLS
%
Wiertło do betonu SDS+ERGO 18x350 mm - FASTERTOOLS
Wiertło widiowe do betonu Alpen  Long Life
%
Wiertło widiowe do betonu Alpen Long Life
Wiertło do betonu SDS MAX 12 x 540 mm Faster Tools
%
Wiertło do betonu SDS MAX 12 x 540 mm Faster Tools
Do betonu

Wiertła do betonuWiertła do betonu muszą poradzić sobie z materiałem szczególnie wymagającym i twardym, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach. Ważne są nie tylko kwestie efektywności wiertła, ale także bezpieczeństwo użytkownika. Oferujemy różne rodzaje produktów: wiertła SDS plus, wiertła SDS max i widiowe cylindryczne. Tak rozbudowana gama ułatwia dobór rozwiązania pod kątem parametrów wiercenia, jak i szybkości oraz bezpieczeństwa pracy.

Wiertła do betonu to niezbędne narzędzie pracy w każdej firmie budowlanej, a także w domowym warsztacie. Dobiera się je w zależności od materiału, jaki będziemy obrabiać (np. kamień, beton, cegła). Należy też zwrócić uwagę na średnicę wiertła, kształt jego chwytu, a także materiał, z jakiego jest wykonane.


Dostępna w naszej ofercie szeroka gama wierteł pozwala dobrać rozwiązanie, które zaspokoi nawet najbardziej wygórowane wymagania. Aby ułatwić podjęcie decyzji, podzieliliśmy je na kilka grup – są to wiertła SDS plusSDS max oraz wiertła widiowe cylindryczne.

Wiertła SDS plus świetnie sprawdzą się podczas pracy z materiałami takimi jak marmur, ceramika, beton, asfalt, kamień, przez co znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w rzemiośle. Tego typu wiertła świetnie sprawdzają się we współpracy większością wiertarek dostępnych w sprzedaży, pozwalając wiercić precyzyjnie i szybko. Solidna budowa oraz starannie zaprojektowana konstrukcja tego typu wierteł do betonu chroni przed klinowaniem się ich w zbrojeniu czy przypadkowym ukruszeniem.


W przypadku cięższych narzędzi (młoty udarowe i obrotowe) doskonałym wyborem będą wiertła SDS max, które mają większe średnice. Można wiercić nimi w murze, betonie, cegle, granicie i kamieniu naturalnym, a kilkanaście wariantów rozmiaru pozwala łatwo dobrać wiertło do danego przeznaczenia. Szybką pracę i doskonałe odprowadzanie urobku szczególnie docenią użytkownicy profesjonalni.


Do wiercenia z udarem proponujemy grupę produktów, które powstały z myślą o współpracy z wiertarkami i młotami udarowymi z mocowaniem uchwytów wiertarskich. Są to wiertła do betonu, muru i kamienia naturalnego. Ponadto świetnie poradzą też sobie podczas bezudarowego wiercenia w ceramice i marmurze. Wśród udarowych wierteł do betonu znajdują się też produkty wykonane z mocnej stali chromowo-wanadowej. Są to walcowe wiertła przeznaczone jest do pracy w lekkim betonie, cegle, murze, kamieniu za pomocą wiertarek i wiertarko-wkrętarek udarowych. Ich wytrzymała, solidna konstrukcja oraz odporność na ścieranie gwarantują długą żywotność wiertła oraz precyzję wykonywania otworów, przez co szczególnie chętnie wybierają je odbiorcy profesjonalni.


Do wiercenia w glazurze, betonie, kamieniu naturalnym, murze i różnych materiałach budowlanych polecamy ponadto widiowe wiertła cylindryczne. W jeszcze bardziej wytrzymałych wersjach premium, powstałych z myślą o profesjonalnych użytkownikach, poradzą też one sobie z bezudarowym wierceniem w dachówkach ceramicznych, dachówkach cementowych, eternicie, łupkach, ceramice, płytkach, marmurze i granicie, a także (wariant Multicut) w cegle, kamieniu naturalnym, średnio-twardych płytkach i dachówce, drewnie, tworzywie oraz metalu.


Z myślą o odbiorcach, którzy na co dzień użytkują wiertła o różnych wymiarach, przygotowaliśmy również zestawy wierteł do betonu, co eliminuje konieczność osobnego kupowania kilku różnych produktów.