Dostępność

Wkład malarski moltopren śr. 35 mm - DRAUMET
Kod
6067
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET idealnie nadaje się do farb i lakierów. Produkt przeznaczony dla profesjonalistów jak i również dla amatorów. Dodatkowo zalecany do mas szpachlowych.

0,50 zł

Wkład WESTAN - DRAUMET
Kod
6070
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET jest szyty z dzianiny z mechatej przędzy poliestrowej. Przeznaczony do stosowania z farbami emulsyjnym i lateksowymi. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2,90 zł

Wkład SYNTEX - DRAUMET
Kod
6074
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET przeznaczony jest dla profesjonalistów, jak i również dla amatorów. Produkt wykorzystywany do ekonomicznego malowania dużych powierzchni.

4,70 zł

Wkład NYLON - DRAUMET
Kod
6078
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET odporny jest na działanie rozpuszczalników. Przeznaczony do różnego rodzaju farb np. olejnych nitro, podkładowych oraz kleistych.

4,10 zł

Wkład MIKROFIBRA - DRAUMET
Kod
6082
Producent

Wkład malarski z mikrofibry marki DRAUMET to najwyższej jakości wałek z wysoką zdolnością przyjmowania farb. Zapewnia perfekcyjny efekt malowania wszystkimi farbami emulsyjnymi, lateksowymi i silikonowymi.

4,00 zł

Wkład GIRPAINT - DRAUMET
Kod
6086
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET wykorzystywany jest do malowania gładkich powierzchni, takich jak gipsy i płyty G/K. Doskonały stosunek jakości do ceny.

4,10 zł

Wkład ELITAKOLOR - DRAUMET
Kod
6109
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET idealnie nadaje się do malowania farbami emulsyjnymi i akrylowymi. Posiada tkaninę gęsto tkaną, która jest odporna na ścieranie.

2,00 zł

Wkład NYLON 10 (2szt.) + rączka fi6 - DRAUMET
Kod
6112
Producent

Wkład malarski marki DRAUMET odporny jest na działanie rozpuszczalników.Przeznaczony do różnego rodzaju farb np. olejnych nitro, podkładowych oraz kleistych.

2,90 zł

Wkład GIRPAINT - DRAUMET
Kod
6120
Producent

Wkład marki DRAUMET wykorzystywany jest do malowania gładkich powierzchni, takich jak gipsy i płyty G/K. Przeznaczony do malowania farbami emulsyjnymi, lateksowymi, tiksotropowymi i silikatowymi.

2,00 zł