Dostępność

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion - MAKITA DHR241RTJ
Kod
DHR241RTJ
Producent

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion marki Makita charakteryzuje się trzema trybami pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Sprzedawana w walizce systemowej MAKPAC oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

1 906,50 zł

Młotowiertarka AKU 18V 26mm 2AKU - MAKITA DHR264Z
Kod
DHR264Z
Producent

Młotowiertarka akumulatorowa 18V Li-ion marki MAKITA jest to model zasilany dwoma akumulatorami 18V. Zastosowano techonolgię XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć.

1 563,30 zł

Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ z opcją kucia 36V - MAKITA HR262TDWBE
Kod
HR262TDWBE
Producent

Młotowiertarka SDS+ współpracująca z akumulatorem 36V marki MAKITA posiada szybkowymienny uchwyt narzędziowy typu SDS+ oraz uchwyt narzędziowy do wierteł cylindrycznych. Rękojeść antywibracyjna jest pokryta powłoka antypoślizgową, co zapewnia pewny chwyt.

3 255,80 zł

Akumulatorowa młotowiertarka z opcją kucia 18V - MAKITA DHR243RMJ
Kod
DHR243RMJ
Producent

Akumulatorowa młotowiertarka 18V marki MAKITA z opcją kucia posiada wyłącznik elektroniczny umożliwiający rozpoczęcie pracy w ściśle określonym punkcie. Dzięki kompaktowej budowie i dobremu wyważeniu możliwa jest większa kontrola nad elektronarzędziem.

2 414,50 zł

Młotowiertarki akumulatorowe

 


Młotowiertarki akumulatorowe z naszej oferty mają trzy tryby pracywierceniewiercenie z udarem i kucie, dzięki czemu są bardzo wszechstronne i uniwersalne. Energia udaru 2 J sprawia, że świetnie spiszą się w rękach majsterkowiczów-amatorów, co nie oznacza jednak, że atutów poręcznego, lekkiego narzędzia nie docenią też użytkownicy profesjonalni. Tego typu młotowiertarki doskonale spiszą się w tych miejscach, gdzie zachodzi potrzeba wykuwania otworów czy wykonania prac wyburzeniowych, a w których nie ma działającej instalacji elektrycznej.