Klucz do rur - FASTER TOOLS
Kod
257
Producent

Klucz do rur marki FASTER TOOLS jest obrabiany cieplnie, posiada izolowaną rączką. Przeznaczony do prac hydraulicznych, a szczególnie przyda się przy odkręcaniu śrub, rur i kształtek. Doskonały stosunek jakości do ceny.

40,50 zł

Zaginarka do rur 6, 8, 10 mm - STANLEY
Kod
70-451-0
Producent

Zaginarka do rur marki STANLEY służy do precyzyjnego gięcia rur miedzianych, zwykle używana jest w systemach centralnego ogrzewania i samochodowych układach hamulcowych. Posiada odlewany korpus oraz radełkowaną rękojeść.

112,30 zł

Komplet gwintownic 1/2 - 1 1/4" - FASTER TOOLS
Kod
1141
Producent

Komplet gwintownic marki FASTER TOOLS zawiera zestaw głowic oraz dwukierunkową grzechotkę z rączką. To niezastąpione narzędzia w każdym warsztacie i zakładzie ślusarskim. Dostarczane w funkcjonalnej walizce.

204,90 zł

Obcinak do rur miedzianych - FASTER TOOLS
Kod
2491
Producent

Obcinak do rur miedzianych marki FASTER TOOLS posiada w rączce gratownik do wykańczania wewnętrznych krawędzi rury. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów. To produkt niezastąpiony w pracy hydraulika.

21,40 zł

Spirala do przepychania rur 4 m Faster Tools
Kod
2530
Producent

Spirala do przepychania rur 4 m Faster Tools to niezastąpiony produkt w skutecznej walce z zatkaną kanalizacją. Antypoślizgowa rączka wykonana została z tworzywa sztucznego, z kolei część robocza ze stalowego, ocynkowanego drutu.

34,20 zł

Taśma teflonowa 12 mm x 0,075 mm x 10 m - FASTER TOOLS
Kod
1123
Producent

Wydajna taśma teflonowa marki FASTER TOOLS to wygodne rozwiązanie do uszczelniania połączeń gwintowych. Doskonały stosunek jakości do ceny.

1,50 zł

Klucz do rur CRV - FASTER TOOLS
Kod
2843
Producent

Klucz do rur marki FASTER TOOLS jest obrabiany cieplnie, posiada szczęki typu S. Przeznaczony do prac hydraulicznych, a szczególnie przyda się przy odkręcaniu śrub, rur i kształtek. Doskonały stosunek jakości do ceny.

49,00 zł