Dostępność

Akumulatorowy odbiornik radiowy - MAKITA DMR102
Kod
DMR102
Producent

Odbiornik radiowy marki MAKITA posiadający wytrzymałą obudowę, która doskonale sprawdza się podczas prac na budowie. Dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu może być ładowany z dwóch źródeł prostownika lub akumulatora.

629,80 zł

Odbiornik radiowy z dokiem Ipod/Iphone - MAKITA DMR106
Kod
DMR106
Producent

Odbiornik radiowy marki MAKITA współpracujący z akumulatorami Ni-Cd, Ni-Mh i Li-Ion. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi cyfrowemu możliwe jest łatwe odczytanie. Można zasilać je z dwóch źródeł - prostownika lub akumulatora.

760,10 zł

Odbiornik radiowy FM DAB+ - MAKITA DMR105
Kod
DMR105
Producent

Odbiornik radiowy FM DAB+ marki MAKITA odznacza się mocną konstrukcją, co sprawia że świetnie sprawdzi się w miejscach pracy np. w warsztacie czy na budowie. Może być zasilane akumulatorem Makita Ni-Cd, Ni-Mh (oprócz Ni-Mh 24V), Li-Ion (oprócz typu G) lub za pomocą zasilacza AC 230 V/ DC 12 V. Radio odbiera staje radiowe FM oraz DAB / DAB+.

712,20 zł

Akumulatorowy odbiornik radiowy - MAKITA DMR112 BODY
Kod
DMR112
Producent

Wytrzymała obudowa tłumiąca wszelkie drgania, oraz zabezpiecza urządzenie przed wstrząsami. Sprawdzi się praktycznie w każdym miejscu narażonym na kurz, wilgoć i upadki. Idealne rozwiązanie na każdej budowie lub w warsztacie.

830,00 zł