Dostępność

Dętka do koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4752
Producent

Dętka do koła taczki marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do opony taczki i wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

9,40 zł

Koło do taczki - FASTER TOOLS
Kod
4751
Producent

Koło marki FASTER TOOLS przeznaczona do mocowania przy taczce lub wózku. Elastyczna i wytrzymała guma opony zapewnia komfortowy transport materiałów nawet na najtrudniejszym terenie np. placu budowy lub ogrodzie.

50,20 zł

Opona koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4945
Producent

Opona marki FASTER TOOLS to praktyczna część zamienna do koła taczki lub wózka. Mocna i sprężysta guma zapewnia długotrwałość i komfort użytkowania.

22,50 zł

Zestaw montażowy koła taczki - FASTER TOOLS
Kod
4946
Producent

Zestaw montażowy koła taczki marki FASTER TOOLS przeznaczony jest do montażu kół taczki lub wózków różnego typu. Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

7,60 zł

Dętka do taczki 4,00 - 8" Forester
Kod
8161
Producent

Dętka do taczki marki Forester wykonana została z bardzo wytrzymałej gumy. Kolejną zaletą przedstawionego produktu jest niska waga. Dętka znosi duże obciążenie, dzięki czemu bez problemu można przewozić ciężkie przedmioty, takie jak kamienie lub materiały budowlane. Warto zaopatrzyć się w ten produkt, by uniknąć przestoju w pracach ogrodniczych lub budowlanych.

13,10 zł

Opona do taczki 4,00 - 8" Forester
Kod
8160
Producent

Opona do taczki 4,00-8" marki Forester jest to mocny produkt, wykonany z wysokiej klasy materiału. Opona posiada bieżnik, co znacznie wpływa na przyczepność taczki lub wózka transportowego do podłoża, tym samym podnosząc bezpieczeństwo prac wykonywanych z ich użyciem.

31,90 zł

Zestaw montażowy do taczki 4,00-8"
Kod
8167
Producent

Niezawodny zestaw montażowy marki Forester przeznaczony do zmiany lub montażu koła 4,00-8" w taczkach i wózkach. Zestaw zawiera również 6 śrub do montażu misy taczki.

7,20 zł