Dostępność

Łopata aluminiowa mała - FORESTER
Kod
pl6501
Producent

Łopata marki FORESTER sprawdza się podczas przerzucania śniegu, zboża czy piasku. Charakteryzuje się lekką konstrukcją oraz wytrzymałym trzonkiem.

28,70 zł

Łopata aluminiowa - FORESTER
Kod
PL6502
Producent

Lekka, aluminiowa łopata marki FORESTER przeznaczona do przerzucania śniegu, zboża oraz piasku. Charakteryzuje się lekką konstrukcją oraz wytrzymałym trzonkiem.

36,10 zł

Zestaw łopata drewno + szpadel prosty drewno - FORESTER
Kod
PL8596
Producent

Zestaw szpadla i łopaty marki FORESTER przeznaczony do różnych prac ogrodowych. Głowice wykonane z wysokiej jakości stali utwardzonej a trzon z drewna bukowego. Pewny uchwyt sprawia że szpadel jak i łopata dobrze leży w dłoniach co umożliwia łatwe i bezpieczne sadzenie oraz wykopywanie.

56,20 zł

Łopata piaskowa z metalowym trzonkiem Forester 230 x 270 mm
Kod
2578
Producent

Łopata piaskowa to solidne narzędzie z metalowym trzonkiem, o wzmocnionej konstrukcji i wysokiej odporności na uszkodzenia przeznaczone do przenoszenia materiałów sypkich.

44,40 zł

Szufla L Xact - FISKARS
Kod
1003688
Producent

Szufla marki FISKARS przeznaczona jest do przesypywania sypkich materiałów takich jak ziemia, piach czy węgiel. Charakteryzuje się lekką konstrukcją oraz wygodnym uchwytem co poprawia komfort podczas wykonywanych prac.

176,50 zł

Szufelka duża blaszana - FASTER TOOLS
Kod
PLSZW7
Producent

Szufelka blaszana marki FASTER TOOLS posiada trzonek drewniany oraz część roboczą wykonaną z blachy. Idealnie nadaje się w każdym gospodarstwie domowym. Doskonała jakość produktu oraz stosunkowo niska cena.

9,60 zł

Łopata śniegowa samochodowa - FORESTER
Kod
ILS1-B333
Producent

Łopata śniegowa samochodowa jest to produkt Polski, posiada teleskopową rączkę, dzięki czemu możesz dopasować długość do pracy jaką wykonujesz. Idealny stosunek jakości do ceny.

33,40 zł

Łopata do śniegu - FORESTER
Kod
3846
Producent

Łopata marki FORESTER przeznaczona do porządkowania terenu w okresie zimowym. Sprawdza się zarówno podczas przerzucania i jak zgarniania śniegu. Kształt głowicy ułatwia ślizganie się szufli po śniegu.

23,80 zł