Nóż do pomidorów EDGE - FISKARS
Kod
1003092
Producent

Nóż do pomidorów EDGE firmy Fiskars jest idealny do krojenia warzyw i owoców o śliskiej skórce. Ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte jest również powłoką PTFE, która zapobiega przywieraniu i chroni przed korozją. Posiada rękojeść z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgową powłoką SoftGrip.

52,10 zł

Krajalnica do jajek Functional - FISKARS
Kod
1016126
Producent

Krajalnica do jajek ugotowanych na twardo, jej zwarta budowa i wysokiej jakości ostrza umożliwiają szybkie i sprawne porcjowanie jajek w cienkie, równe plastry. Wyposażona w pojemnik na skrawki jajka.

32,50 zł

Łyżka do makaronu - FISKARS
Kod
1019532
Producent

Łyżka przeznaczona do serwowania różnych makaronów kuchni włoskiej. Specjalna dziurka wewnątrz łyżki ułatwia odmierzanie jednej porcji makaronu do gotowania. Falisty kształt krawędzi umożliwia wyjmowanie ugotowanego makaronu oraz porcjowanie potrawy.

25,40 zł

Nożyce kuchenne, wieloczynnościowe - FISKARS
Kod
1003034
Producent

Nożyce kuchenne, wieloczynnościowe firmy Fiskars są niezbędne w każdej kuchni. Posiadają specjalnie zaprojektowane ząbkowane ostrze, które znajdzie zastosowanie przy otwieraniu opakowań produktów spożywczych, jak również przy cięciu warzyw i ziół. Dodatkowo posiadają uchwyt do odkręcania korków w butelkach, a antypoślizgowa okładzina zapewnia pewny chwyt.

65,10 zł

Nożyczki krawieckie 24 cm - FISKARS
Kod
1005151
Producent

Nożyczki krawieckie firmy Fiskars pewnie leżą w dłoni, dzięki ergonomicznej rękojeści. Dolne ostrze jest odrobinę dłuższe dla ułatwienia cięcia dużych płacht materiału. Nożyczki posiadają mechanizm regulujący docisk ostrza.

93,90 zł

Ostrzałka do noży Roll-Sharp Functional - FISKARS
Kod
1019217
Producent

Ostrzałka Roll-Sharp Functional firmy Fiskars przeznaczona do ostrzenia noży, przede wszystkim noży marki Fiskars. Szpulka wykonana została z ceramiki, a obudowa ostrzałki z tworzywa sztucznego. Budowa ostrzałki zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu.

60,10 zł

Patelnia FF 28cm - FISKARS
Kod
1026574
Producent

Patelnia przeznaczona do wszystkich rodzajów kuchenek, pokryta powłoką chroniąca płytę kuchenną przed zarysowaniami.

154,80 zł

Skrobaczka do warzyw - FISKARS
Kod
1014418
Producent

Skrobaczka firmy Fiskars idealna do obierania owoców i warzyw. Obieraczka ze stałym ostrzem, posiada wygodną rękojeść Softgrip.

26,10 zł