Kreda traserska 1000 g niebieska - STANLEY
Kod
47-917-1
Producent

Kreda traserska marki STANLEY idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz.Specjalny skład zapewnia najwyższą jakość, przyczepność i widoczność.

37,80 zł

Rysik traserski do metalu 145 mm x 8 mm Faster Tools
Kod
6246
Producent

Rysik traserski do metalu 145 mm x 8 mm marki Faster Tools to niezbędne narzędzie stosowane w przemyśle i rzemiośle w celu naznaczania linii, punktów i kształtów na wyznaczonej powierzchni metalu, ceramiki lub szkła. Solidna budowa rysika zapewnia jego długotrwałą żywotność.

8,30 zł

Ołówek stolarski - FASTER TOOLS
Kod
2845
Producent

Ołówek stolarski marki FASTER TOOLS dzięki swojej twardości jest bardzo precyzyjny i wyrazisty. Przeznaczony do prac stolarskich, jednak nadaje się także do innych zastosowań.

2,00 zł

Kreda traserska czerwona - STANLEY
Kod
47-404-1
Producent

Kreda traserska marki STANLEY idealnie nadaje się do trasowania przy pracach murarskich. Specjalny skład zapewnia najwyższą jakość, przyczepność i widoczność.

7,20 zł

Marker permanentny INDUSTRY niebieski - LYRA
Kod
4040051
Producent

Marker permanentny marki LYRA idealnie nadaje się do znakowania wszystkich powierzchni błyszczących i porowatych. Produkt jest wodoodporny, szybko wysycha oraz nie zawiera ksylenu i toluenu.

10,80 zł

Kreda traserska czerwona FATMAX - STANLEY
Kod
47-821-9
Producent

Kreda traserska Kreda traserska marki STANLEY idealnie nadaje się do prac murarskich. Specjalny skład zapewnia najwyższą jakość, przyczepność i widoczność. Odporna jest na wilgoć, dzięki czemu umożliwia pracę w trudnych warunkach.

18,30 zł

Rysik traserski do metalu 145mm x 6mm Faster Tools
Kod
6247
Producent

Rysik traserski marki Faster Tools o długości 145 mm i średnicy 6 mm przeznaczony dla specjalistów branży przemysłowej i rzemieślniczej w celu wyznaczania linii, punktów oraz kształtów na powierzchni metalu, szkła lub ceramiki. Doskonałe wykonanie rysika przekłada się na długotrwałą jego żywotność.

13,50 zł

Ołówek murarski - FASTER TOOLS
Kod
2844
Producent

Ołówek murarski marki FASTER TOOLS dzięki swojej twardości jest bardzo precyzyjny i wyrazisty. Przeznaczony do prac murarskich, jednak nadaje się także do innych zastosowań.

2,00 zł

Kreda luminescencyjna - LYRA
Kod
4870313
Producent

Kreda luminescencyjna marki LYRA jest przeznaczona do profesjonalnych zastosowań w czytnikach optycznych, używanych w tartakach itp. Nadaje się zarówno do pisania po drewnie świeżo ściętym jak i wysuszonym.

5,40 zł