Hurry Up - Nowe elektronarzędzia!

Rodzina urządzeń akumulatorowych Hurry Up powiększyła się o dodatkowe 7 pozycji, takich jak wiertarko-wkrętarka, dwa klucze udarowe oraz zakrętarka udarowa - wszystkie urządzenia oparte są na silniku bezszczotkowym. Poza nimi do serii Hurry Up dołączyła szlifierka oscylacyjna, lampa oraz latarka. Dla przypomnienia - Hurry Up to elektronarzędzia oparte na 18-to voltowych akumulatorach litowo-jonowych o pojemnościach 2.0 Ah i 4.0 Ah.

 

Hurry Up - Jeden akumulator, wiele elektronarzędzi!

Hurry Up to ciągle powiększająca się seria elektronarzędzi akumulatorowych, opartych na akumulatorach 18-to voltowych. Wspólnym elementem wszystkich elektronarzędzi Hurry Up jest jeden system zasilania, składający się z akumulatorów litowo-jonowych o pojemności 2.0 Ah lub 4.0 Ah oraz napięciu 18V. Warto pamiętać, że technologis Li-Ion jest aktualnie najbardziej wydajnym rodzajem zasilania elektronarzędzi.

Jak wybrać żyłkę tnącą?

Podstawowym elementem tnącym kosy, zarówno spalinowej jak i akumulatorowej, jest żyłka. W zależności czy chcemy pozbyć chwastów, wyciąć chaszcze czy po prostu idealnie wyrównać trawnik przy krawędzi, każdy użytkownik staje przed istotnym pytaniem... Jaką wybrać żyłkę?

 

Wstąp do naszego kolektywu!

Pakiet korzyści zapisany w naszej narzędziowej książeczce atrakcji, czeka na Ciebie. Zobacz czy warto!