Dostępność

Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Kod
647
Producent

Pędzel ławkowiec marki FASTER TOOLS jest wykorzystywany do wszelkich prac związanych z malowaniem gruntami, farbami podkładowymi i farbami emulsyjnymi akrylowymi. Produkt doskonały do tapetowania.

9,60 zł

Pędzel ławkowiec - FASTER TOOLS
Kod
119
Producent

Pędzel ławkowiec marki FASTER TOOLS nadaje się do malowania sufitów, ścian, przeznaczony jest do rozprowadzania klejów jak i farb emulsyjnych. Za pomocą tego pędzla sprawnie wykonasz wszelkie prace malarskie.

16,90 zł

Pędzel ławkowiec
Kod
8502
Producent

Pędzel ławkowiec to idealny produkt dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Doskonale radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Doskonale dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

8,70 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 70 mm
Kod
8497
Producent

Pędzel ławkowiec 30 mm x 70 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

4,90 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 100 mm
Kod
8498
Producent

Pędzel ławkowiec 30 mm x 100 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

6,00 zł

Pędzel ławkowiec 30 mm x 120 mm
Kod
8499
Producent

Pędzel ławkowiec 30 mm x 120 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

8,00 zł

Pędzel ławkowiec 40 mm x 140 mm
Kod
8500
Producent

Pędzel ławkowiec 40 mm x 140 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

10,00 zł

Pędzel ławkowiec 50 mm x 150 mm
Kod
8501
Producent

Pędzel ławkowiec 50 mm x 150 mm to produkt dedykowany dla użytkowników, którzy planują malowanie dużych powierzchni. Świetnie radzi sobie z farbami na bazie rozpuszczalników, ale również z emulsją, gruntem czy impregnatem. Idealnie dobrana mieszanka włosia zapewnia precyzyjne i szybkie krycie, bez konieczności poprawek.

13,80 zł