Lutownica transformatorowa - FASTER TOOLS
Kod
2557
Producent

Lutownica transformatorowa marki FASTER TOOLS jest lekka i poręczna, posiada wbudowaną lampkę podświetlającą miejsce montażu oraz napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz. Przeznaczona zarówno dla profesjonalnych użytkowników jak i amatorów.

84,30 zł

Cyna z kalafonią - FASTER TOOLS
Kod
2834
Producent

Cyna z kalafonią marki FASTER TOOLS dostarczana jest w szpulkach 100 g, posiada szerokie zastosowanie m. in.: w elektronice, elektrotechnice oraz do lutowania. Doskonały stosunek jakości do ceny.

33,00 zł

Lutownica oporowa 80 W - FASTER TOOLS
Kod
2849
Producent

Lutownica oporowa marki FASTER TOOLS jest lekka i poręczna. Posiada napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz oraz moc 80 W. Przeznaczona zarówno dla profesjonalnych użytkowników jak i amatorów.

53,00 zł

Cyna 60% - SN - PB - FASTER TOOLS
Kod
PLSN-PB
Producent

Cyna marki FASTER TOOLS posiada szerokie zastosowanie m. in.: w elektronice, elektrotechnice oraz do lutowania. Doskonały stosunek jakości do ceny.

42,00 zł

Lutownica 500 W - ZDZ
Kod
LG 500
Producent

Lutownica marki ZDZ jest przeznaczona do pracy ciągłej oraz wykonywania połączeń i uszczelnień metalowych części spoiwami cynowo-ołowianymi. Jej środek ciężkości jest usytuowany w sposób, który pozwala na długotrwałą pracę bez uczucia zmęczenia dłoni.

247,60 zł

Lutownica transformatorowa - ZDZ
Kod
LT 75
Producent

Lutownica transformatorowa marki ZDZ służy do łączenia części metalowych w elektronice i elektrotechnice za pomocą lutu cynowo - ołowiowego. Posiada wbudowaną lampkę podświetlającą miejsce montażu. Środek ciężkości jest tak usytuowany, że nawet długotrwała praca nie powoduje zmęczenia dłoni.

129,90 zł