Zszywacz metalowy typ G 4 - 14 mm 3 w 1 - DRAUMET
Kod
3717
Producent

Zszywacz metalowy typu G marki DRAUMET jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej z regulacją siły wbijania. Dodatkowo posiada dolny magazynek, służy do profesjonalnego łączenia grubych elementów.

51,80 zł

Lampa lutownicza - FASTER TOOLS
Kod
4621
Producent

Lampa lutownicza marki FASTER TOOLS posiada automatyczny zapalnik, regulację wielkości płomienia oraz komfortową rękojeść. To produkt o lekkiej oraz wytrzymałej konstrukcji.

77,30 zł

Lutownica transformatorowa - FASTER TOOLS
Kod
2557
Producent

Lutownica transformatorowa marki FASTER TOOLS jest lekka i poręczna, posiada wbudowaną lampkę podświetlającą miejsce montażu oraz napięcie znamionowe 230 V ~ 50 Hz. Przeznaczona zarówno dla profesjonalnych użytkowników jak i amatorów.

84,30 zł

Nitownica do nitów aluminiowych Faster Tools
Kod
855
Producent

Nitownica Faster Tools pozwala na szybkie i proste wykonanie połączenia za pomocą nitów aluminiowych. Korpus wykonany z mocnej stali oraz wytrzymała konstrukcja gwarantują długą żywotność narzędzia wykorzystywanego w przemyśle i rzemiośle.

20,00 zł

Nity komplet 50 szt. - FASTER TOOLS
Kod
795
Producent

Nity marki FASTER TOOLS są wykonane z aluminium. Przy ich pomocy można połączyć takie elementy jak: blacha, plastik itp. Zapakowane w torebki foliowe. Dostępne w kilkunastu rozmiarach.

2,30 zł

Wąż do palnika - FASTER TOOLS
Kod
4348
Producent

Wąż do palnika marki FASTER TOOLS służy do palników gazowych, jest przydatny w pracach dekarskich, opalaniu, lutowaniu itp. Dostępny w dwóch rozmiarach. Doskonały stosunek jakości do ceny

45,40 zł

Wkłady klejowe 11 x 200 mm - FASTER TOOLS
Kod
4441
Producent

Wkłady klejowe marki FASTER TOOLS są wykonane z wytrzymałych materiałów, przeznaczone zarówno do prac amatorskich, jak i profesjonalnych. Dostępne w kilku kolorach.

11,80 zł

Cyna z kalafonią - FASTER TOOLS
Kod
2834
Producent

Cyna z kalafonią marki FASTER TOOLS dostarczana jest w szpulkach 100 g, posiada szerokie zastosowanie m. in.: w elektronice, elektrotechnice oraz do lutowania. Doskonały stosunek jakości do ceny.

33,00 zł