Dostępność

Zestaw narzędzi ogrodowych FLOWER 3 szt. - FORESTER
Kod
9294
Producent

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER zawiera łopatkę, sekator oraz widełki do kwiatów. Sekator zapewnia efektywne cięcie, a łopatka i widełki umożliwiają sadzenie i przesadzanie roślin. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem.

88,00 zł

Zestaw narzedzi ogrodowych FLOWER 2szt.- FORESTER
Kod
9295
Producent

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER zawiera łopatkę oraz widełki do kwiatów. Łopatka i widełki umożliwiają sadzenie i przesadzanie roślin. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem.

58,20 zł

Sekator 200 mm z piłą do gałęzi - FORESTER PREMIUM
Kod
9271
Producent

Sekator marki FORESTER PREMIUM posiada wysokiej jakości ostrze ze stali hartowanej oraz rączkę pokrytą miękkim matowym tworzywem dla wygody i efektywności cięcia. Sekator idealnie nadaje się do domowych prac ogrodowych. Sprzedawany w zestawie z piłą do cięcia gałęzi, która sprawuję się świetnie przy przycinaniu drzewek lub krzewów .

54,30 zł

Zestaw narzędzi ogrodowych - FORESTER PREMIUM
Kod
9293
Producent

Zestaw narzędzi ogrodowych marki FORESTER przeznaczony do różnego rodzaju prac ogrodowych. Narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali węglowej, powlekanej a ostrza z hartowanej stali. W skład zestawu wchodzą dwie łopatki i grabki idealne do przesadzania roślin oraz miękka podkładka, która zapewnia dużo większy komfort pracy.

57,40 zł

Zestaw narzędzi ogrodniczych - FORESTER
Kod
8120
Producent

Zestaw narzędzi ogrodniczych marki FORESTER składa się z trzech sekatorów, które znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali a rączki posiadają antypoślizgową powłokę.

111,00 zł