Szczypce tynkarskie - FASTER TOOLS
Kod
1484
Producent

Szczypce tynkarskie marki FASTER TOOLS są wykonane ze stali Cr-V z wygodną rękojeścią. Przeznaczone do pracy w wymagających warunkach. Dostępne w wielu rozmiarach dla każdego profesjonalisty.

23,50 zł

Szczypce czołowe - FASTER TOOLS
Kod
1488
Producent

Szczypce czołowe marki FASTER TOOLS służą do obcinania gwoździ i odstających drutów. Są kute ze stali narzędziowej i dodatkowo hartowane. Doskonały stosunek jakości do ceny.

20,20 zł

Szczypce papużki - FASTER TOOLS
Kod
1487
Producent

Szczypce papużki marki FASTER TOOLS zapewniają proste i wygodne cięcie glazury. Wykonane są ze stali Cr-V, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość.

17,90 zł

Szczypce do ściągania izolacji 160 mm Draumet
Kod
3388
Producent

Szczypce do ściągania izolacji 160 mm Draumet przeznaczone są do profesjonalnej pracy z instalacjami pod napięciem 1000 V. Szczypce posiadają ergonomiczną rękojeść, umożliwiającą pewny chwyt. Produkt wyposażony jest ponadto w ostrza z wycięciem "V", sprężynę rozwierającą oraz śrubę regulacyjną do ustawiania średnicy kabla.

59,20 zł

Szczypce mini kpl. 5 szt. - FASTER TOOLS
Kod
3569
Producent

Zestaw szczypiec marki FASTER TOOLS posiada uniwersalne zastosowanie, dzięki różnym końcówkom. Poręczny i zajmujący niewiele miejsca rozmiar mini.

54,40 zł

Szczypce nastawne oksydowane 240 mm PCV - STANLEY
Kod
84-017-2
Producent

Szczypce nastawne oksydowane marki STANLEY posiadają kołek prowadzący i 7 - pozycyjną zębatkę. Zapewniają doskonały ścisk i bardzo dobrą wytrzymałość na ściskanie. Doskonała jakość w stosunku do ceny.

101,10 zł

Szczypce okrągłe mini - FASTER TOOLS
Kod
1527
Producent

Szczypce okrągłe marki FASTER TOOLS wykonane ze stali chromowo - wanadowej. Wyposażone są w wygodną dwukomponentową rękojeść. Doskonały stosunek jakości do ceny.

10,20 zł

Szczypce płaskie FATMAX 150 mm - STANLEY
Kod
84-495-0
Producent

Szczypce płaskie marki STANLEY są stworzone z wysokogatunkowej stali, posiadają komfortową rękojeść. Produkt zgodny z normami ISO. Doskonała jakość w stosunku do ceny.

69,40 zł

Szczypce półokrągłe mini - FASTER TOOLS
Kod
1522
Producent

Szczypce półokrągłe marki FASTER TOOLS wykonane ze stali chromowo - wanadowej. Wyposażone są w wygodną dwukomponentową rękojeść. Doskonały stosunek jakości do ceny.

11,40 zł

Szczypce

 

 


Zaginanie, zaciskanie, cięcie, kształtowanie, ściąganie izolacji, wyciąganie gwoździ – szczypce to jedno z podstawowych narzędzi pomocniczych, które zawsze warto mieć pod ręką, umożliwiające realizację wszystkich wymienionych zadań. Oferujemy produkty o różnych kształtach i rodzajach szczęk, które doskonale sprawdzą się w zastosowaniach domowych, jak i w profesjonalnych.

 

Szczypce – rodzaje

 


W kategorii szczypce boczne zebraliśmy narzędzia przeznaczone są do cięcia drutów, przewodów, opasek i in., przez co są niezbędnym wyposażeniem monterów, elektryków, elektromechaników i wszystkich osób pracujących z urządzeniami elektrycznymi. Ci sami odbiorcy mogą też zaopatrzyć się u nas w szczypce do izolacji. Są one przeznaczone do różnych rodzajów i zakresów kabli i pozwalają na szybkie, sprawne i wygodne cięcie. Elektrycy docenią z pewnością produkty o różnym kształcie szczęk i przeznaczeniu, które spełniają surowe wymogi normy DIN VDE, co gwarantuje bezpieczną pracę pod napięciem.


Z kolei tam, gdzie konieczne jest obcinanie gwoździ czy wystających drutów, świetnie sprawdzą się szczypce czołowe. W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba przecięcia elementów umiejscowionych w ciasno dostępnych przestrzeniach, doskonale spiszą się szczypce mini, dostępne w różnych wersjach (boczne, czołowe, boczne, płaskie, półokrągłe, wygięte).


W naszym sklepie mogą się także zaopatrywać glazurnicy – z myślą o nich przygotowaliśmy ofertę szczypiec do glazury – są to np. wykonane z wytrzymałej stali Cr-V szczypce papużki, które umożliwiają szybkie i wygodne cięcie płytek.


Proponujemy także rozbudowaną gamę szczypiec nastawnych, które są niezbędne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przykręcania i odkręcania nakrętek, kolanek, śrub, odpływów, rur – czyli różnych elementów instalacji hydraulicznych. Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji, pozwalają na idealne dopasowanie do elementów o różnej wielkości.  


W naszym sklepie dostępne są ponadto szczypce o różnych kształtach: okrągłe, półokrągłepłaskie i proste. Łączy je wysoka jakość wykonania z wysokogatunkowej stali oraz starannie zaprojektowana, ergonomiczna rękojeść, która wpływa zarówno na komfort pracy, jak i na bezpieczeństwo użytkowania. W warsztatach amatorskich i profesjonalnych nie może też zabraknąć szczypiec uniwersalnych, których starannie wyprofilowane szczęki umożliwiają wykonywanie wielu różnych zadań (przytrzymywanie, zgniatanie, cięcie i in.) z pomocą jednego narzędzia. Natomiast w trudno dostępnych miejscach sprawdzą się szczypce wydłużone lub szczypce wygięte. Te ostatnie, dzięki specyficznemu zagięciu szczęk, pozwolą z łatwością wyciągać gwoździe czy kołki nawet z bardzo ciasnych miejsc.


Do prac hydraulicznych i do zakładów mechaniki samochodowej, a także wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba pracy z elementami o okrągłym przekroju, profilowanymi i płaskimi, polecamy różnego typu szczypce zaciskowe. Możliwość regulacji siły zacisku oraz różne rodzaje szczęk ułatwiają precyzyjny dobór narzędzia do potrzeb.


Do prac zbrojarskich i tynkarskich przeznaczone są z kolei narzędzia zebrane w kategorii szczypce tynkarskie i zbrojarskie. Wykonanie z wysokogatunkowej stali i dopasowanie do dłoni sprawiają, że bez trudu poradzą sobie z  szybkim skręcaniem i cięciem drutu. Oferujemy ponadto szczypce zbrojarskie (cęgi), które doskonale sprawdzą się w zakładach produkujących i montujących siatki ogrodzeniowe czy druty zbrojeniowe. Kompaktowy wariant – szczypce tnące przegubowe – doskonale poradzi sobie z cięciem drutu miękkiego, twardego, jak również fortepianowego.


W naszym sklepie nie brakuje też narzędzi specjalistycznych – są to np. szczypce Segera w różnych rozmiarach i rodzajach, których konstrukcja umożliwia zakładanie i zdejmowanie pierścieni osadczych sprężynujących.