Dostępność

Poziomica PROFI - FASTER TOOLS
Kod
4634
Producent

Poziomica marki FASTER TOOLS to narzędzie pomocne przy wszystkich pracach budowlanych oraz monterskich. Wyposażona jest w silne magnesy umożliwiające pomiar bez konieczności podtrzymywania jej w odpowiedniej pozycji. Posiada wbudowane dystanse plastikowe pozwalające uniknąć przesuwania się po śliskich powierzchniach.

109,30 zł

Poziomica PRO 180 BEAM - STANLEY
Kod
42-919-1
Producent

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z trwałego aluminium o przekroju dwuteowym. Posiada osłony na końcach, które absorbują wstrząsy. Produkt wyposażony w 3 libelki, w tym jedną obrotową z podziałką kątową.

30,90 zł

Poziomica FATMAX - STANLEY
Kod
43-536-1
Producent

Poziomica marki STANLEY wykonana jest z aluminium, posiada wzmocnioną konstrukcję. Produkt wyposażony w frezowane powierzchnie pomiarowe zwiększające dokładność pomiarów oraz wygodne uchwyty mocowane wkrętami do korpusu.

137,60 zł

Poziomica FATMAX XL z magnesem - STANLEY
Kod
43-625-0
Producent

Poziomica z magnesem marki STANLEY to produkt najwyższej klasy, bardzo sztywny dzięki dwuteowemu - skrzynkowemu przekrojowi i dodatkowym wzmocnieniom wzdłużnym. Posiada bmateriałową rękojeść przykręconą do korpusu.

189,50 zł

Poziomica classic magnetyczna - STANLEY
Kod
STHT1-43110
Producent

Poziomica klasyczna z magnesami marki STANLEY cechuje się wysoką wytrzymałością i lekką obudową. Posiada duże libelki boczne, które ułatwiają odczyt oraz osłony na końcach poziomicy absorbujące wstrząsy.

53,30 zł

Poziomica CLASSIC - STANLEY
Kod
STHT1-43107
Producent

Poziomica klasyczna marki STANLEY cechuje się wysoką wytrzymałością i lekką obudową. Posiada duże libelki boczne, które ułatwiają odczyt oraz osłony na końcach poziomicy absorbujące wstrząsy.

97,00 zł

Poziomica ABS - STANLEY
Kod
42-475-1
Producent

Poziomica marki STANLEY jest wykonana ze wzmocnionego, udarowego tworzywa ABS. Posiada dodatkową podziałkę metryczną umieszczoną na obudowie, dzięki czemu ułatwia pracę. Produkt odporny na środowisko korozyjne.

29,20 zł

Poziomica typ 70 60 cm - STABILA
Kod
02284
Producent

Poziomica marki STABILA to idealny uniwersalny przyrząd pomiarowy dla gospodarstwa domowego, rzemieślników i majsterkowiczów. Jej powierzchnia pomiarowa jest pokryta powłoką. Posiada aluminiowy profil prostokątny.

70,20 zł

Poziomica FATMAX EU magnetyczna 90 cm- STANLEY
Kod
43-537-1
Producent

Poziomica magnetyczna marki STANLEY jest wykonana z aluminium, posiada frezowane powierzchnie pomiarowe zwiększające dokładność pomiarów. Produkt wyposażony w gumowe amortyzatory zabezpieczające przed uszkodzeniem.

173,30 zł