Młotowiertarka SDS+ 750W - STANLEY FME500K-QS
Kod
FME500K-QS
Producent

Młotowiertarka SDS+ marki STANLEY wykonana z wysokiej jakości materiałów o bardzo dobrych parametrach technicznych. Dzięki trzem trybom pracy możliwe jest dostosowanie elektronarzędzia do rodzaju pracy. Gumowana rękojeść zapewnia wysoki komfort podczas pracy. Posiada 4-metrowy przewód zasilający.

535,20 zł

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion - MAKITA DHR241RTJ
Kod
DHR241RTJ
Producent

Młotowiertarka z podkuwaniem AKU 18V Li-Ion marki Makita charakteryzuje się trzema trybami pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Sprzedawana w walizce systemowej MAKPAC oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

1 906,50 zł

Młotowiertarka z opcją kucia 800W - MAKITA HR2630
Kod
HR2630
Producent

Młotowiertarka z opcją kucia 800W marki MAKITA jest to najbardziej popularny model wśród młotowiertarek za sprawą dużej wytrzymałości i korzystnego stosunku jakość-cena.

780,00 zł

Młotowiertarka AKU 18V 26mm 2AKU - MAKITA DHR264Z
Kod
DHR264Z
Producent

Młotowiertarka akumulatorowa 18V Li-ion marki MAKITA jest to model zasilany dwoma akumulatorami 18V. Zastosowano techonolgię XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć.

1 563,30 zł

Młotowiertarka z opcją kucia 850W - MAKITA HR3210C
Kod
HR3210C
Producent

Młotowiertarka z opcją kucia 850W marki MAKITA posiada trzy tryby pracy, co zapewnia wszechstronność elektronarzędzia. Doskonale poradzi sobie podczas prac w stali, drewnie i betonie. Doskonały stosunek jakości do ceny.

2 500,00 zł

Akumulatorowa młotowiertarka SDS+ z opcją kucia 36V - MAKITA HR262TDWBE
Kod
HR262TDWBE
Producent

Młotowiertarka SDS+ współpracująca z akumulatorem 36V marki MAKITA posiada szybkowymienny uchwyt narzędziowy typu SDS+ oraz uchwyt narzędziowy do wierteł cylindrycznych. Rękojeść antywibracyjna jest pokryta powłoka antypoślizgową, co zapewnia pewny chwyt.

3 255,80 zł

Młoty udarowo-obrotoweNiezbędne narzędzie w każdej firmie budowlano-remontowej – tak w jednym zdaniu można scharakteryzować młoty udarowo-obrotowe. Oferujemy je w wersjach akumulatorowychelektrycznych o różnych mocach udaru, co pozwala dobrać narzędzie najlepiej odpowiadającej specyfice realizowanych zadań.

Młoty udarowo-obrotowe to podstawowe narzędzie pracy wielu ekip budowlanych i remontowych, które łączy w sobie zalety wiertarki i młotowiertarki.  Z wykorzystaniem tego typu narzędzi można szybko i sprawnie wykonać wszelkie zadania związane z wyburzaniem, skuwaniem tynków, posadzek, okładzin, glazury, wykuwaniem otworów, podkuwaniem i skuwaniem ścian. Ponieważ młotowiertarki projektowane są z myślą o najcięższych pracach w betonie, kamieniu czy marmurze, wyposażone są w mocne silniki, co przekłada się na dużą funkcjonalność, efektywność i wszechstronność zastosowań.


Oferujemy młoty udarowo-obrotowe renomowanych producentów, a dostępne urządzenia podzieliliśmy na dwie kategorie, uwzględniając sposób zasilania narzędzia. Różne rodzaje udaru, szeroki zakres średnic wiercenia i różne momenty obrotowe pozwalają dopasować rozwiązanie stosownie do potrzeb.Na co zwrócić uwagę wybierając narzędzie?

 


Dobierając młot udarowo-obrotowy najistotniejszym kryterium, które trzeba uwzględnić, jest moc i energia udaru. Im wyższe będą te dwa parametry, tym twardszy może być materiał budowlany, w którym będziemy pracować. I tak np. urządzenia o sile udaru do 5 J świetnie wpiszą się w potrzeby użytkowników nieprofesjonalnych, którzy amatorsko wykonują różnego rodzaju prace budowlane. Siła udaru w zakresie 5-10 J świetnie spisze się podczas pracy z betonem. Z kolei najmocniejsze młoty udarowo-obrotowe, których siła udaru przekracza 10 J, pozwolą na efektywne skuwanie każdego, nawet najtwardszego materiału.


Istotną kwestią jest też maksymalna średnica wiercenia, moment obrotowy, a także kompatybilność z poszczególnymi typami uchwytów do wierteł (systemy SDS Plus lub SDS max). Mniej istotnymi kryteriami, choć mającymi duży wpływ na komfort pracy są dodatkowe funkcjonalności, takie jak sprzęgło, łagodny rozruch czy tłumienie drgań – dzięki nim można znacznie usprawnić operowanie narzędziem, co jest szczególnie istotne podczas wielogodzinnej pracy. Warto zwrócić też uwagę na uchwyt, w jaki wyposażony jest wybrany młot udarowo-obrotowy. To właśnie ten element odpowiada za pewne i solidne trzymanie narzędzia, a także za wygodę operatora.