Gąbka polerska gruboziarnista - FASTERTOOLS
%
Gąbka polerska gruboziarnista - FASTERTOOLS
Uchwyt 1/4" kwadrat - sześciokąt - FASTER TOOLS
%
Uchwyt 1/4" kwadrat - sześciokąt - FASTER TOOLS
Zestaw bitów i nasadek 26 elementów - DRAUMET
%
Zestaw bitów i nasadek 26 elementów - DRAUMET
Adapter do bitów 1/4'' kwadrat - sześciokąt - FASTER TOOLS
%
Adapter do bitów 1/4'' kwadrat - sześciokąt - FASTER TOOLS
Końcówki wkrętak PH 2 z ogranicznikiem - FASTER TOOLS
%
Końcówki wkrętak PH 2 z ogranicznikiem - FASTER TOOLS
Nasadki magnetyczne - 1/4" 45mm - FASTER TOOLS
%
Nasadki magnetyczne - 1/4" 45mm - FASTER TOOLS
Bity 25mm 30 szt - DRAUMET
%
Bity 25mm 30 szt - DRAUMET
Brzeszczot szablasty 280 mm CLEAN - FASTERTOOLS
%
Brzeszczot szablasty 280 mm CLEAN - FASTERTOOLS
Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101AO - FASTER TOOLS
%
Brzeszczot do wyrzynarki, uchwyt T, T101AO - FASTER TOOLS
Akcesoria i osprzęt

Akcesoria do elektronarzędziElektronarzędzia używane są w niezliczonych branżach – budowlanej, remontowej, wykończeniowej; korzystają z nich zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Oferowane przez nas akcesoria do elektronarzędzi gwarantują efektywną pracę, zwiększają funkcjonalność stosowanego sprzętu oraz zapewniają bezpieczeństwo obsługi.

Rozbudowaną gamę akcesoriów do elektronarzędzi w naszym sklepie otwierają różnego typu brzeszczoty do pił. Znajdują się tu brzeszczoty do pił posuwowych, wyrzynarek, pił taśmowych, pił włosowych i pił szablastych. W zależności od wariantu wykonania, umożliwiają one pracę z materiałami takimi jak drewno czy metal, a staranne wykonanie pozwala na efektywną i szybką obróbkę.

Do użytkowników szlifierek kierujemy różnego rodzaju dyski szlifierskie oraz dyski listkowe, pozwalające na sprawne wykonywanie takich prac, jak obróbka stali, drewna, kamienia, gratowanie, usuwanie rdzy, spawów, wygładzanie, polerowanie powierzchni lakierowanych czy nakładanie pasty polerskiej. Wśród materiałów ściernych znajduje się też rozbudowana gama krążków fibra w różnych wariantach gradacji. Świetnie sprawdzą się one do usuwania rdzy, zadziorów, szlifowania zgrubnego. Z kolei tam, gdzie zachodzi potrzeba szlifowania metalu, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych, sprawdzą się różnego rodzaju materiały ścierne, zwłaszcza kamienie szlifierskie, a także inne produkty z tej grupy, umożliwiające szlifowanie drewna, płyt wiórowych, metalu, tworzyw sztucznych, gipsu, powierzchni pokrytych farbą lub lakierem. Są to różne rodzaje papierów ściernych (również okrągłe i perforowane trójkątne), zdzieraki karbidowe czy szczotki tarczowe na szlifierkę.


W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć filców polerskich, które są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtu polerowanej powierzchni.

Z myślą o stolarzach i majsterkowiczach, w naszej ofercie akcesoriów do elektronarzędzi przygotowaliśmy też całą gamę frezów do drewna. Oprócz pojedynczych frezów i wierteł, oferujemy też praktyczne zestawy, obejmujące różne typy produktów (np. frez walcowy, okrągły, gruszkowy, stożkowy krótki, stożkowy długi), dzięki czemu odpowiednie narzędzie zawsze będzie pod ręką, niezależnie od rodzaju wykonywanego otworu.


W naszym asortymencie znajdują się też dłuta SDS MAX i SDS+. Są one wykonane z wysokiej jakości stopu metali, dzięki czemu mają wysoką wytrzymałość i nie tępią się.

W asortymencie znajdują się ponadto różnego rodzaju tarcze diamentowe (pełne, turbo, segmentowe oraz inne – np. do szlifowania, przeznaczone do pracy z materiałami takimi jak beton, kamień, cegła, ceramika). Są one niezastąpione w każdym przedsiębiorstwie glazurniczym czy kamieniarskim.


Do zakładów, które zajmują się obróbką metalu, kierujemy z kolei rozbudowaną ofertę tarcz korundowych, które umożliwiają wykonywanie prac takich jak cięcie czy szlifowanie. Proponujemy je również w wersjach ze ścierniwem wiązanym żywicą syntetyczną, wzmocnionym tkaniną z włókna szklanego, dzięki czemu sprostają one nawet najbardziej wymagającym użytkownikom profesjonalnym.


W przypadku pracy z materiałami mineralnymi proponujemy tarcze do betonu (płaskie i wypukłe), natomiast z myślą o zakładach zajmujących się obróbką drewna i materiałów drewnopochodnych przygotowaliśmy szeroką ofertę tarcz widiowych. Można się też u nas zaopatrzyć w inne rodzaje tarcz, jak tarcze z rzepem, multidyski, tarcze gumowe czy łańcuchowe do drewna.

Akcesoria do elektronarzędzi to także bardzo rozbudowana grupa różnego rodzaju wierteł (koronowych, do drewna, metalu, betonu, szkła i glazury) i otwornic. Proponujemy też praktyczne zestawy, obejmujące kilka/kilkanaście typów wierteł zapakowanych w poręczne walizki, dzięki czemu potrzebne narzędzie będzie zawsze pod ręką.

Uzupełnieniem akcesoriów do elektronarzędzi są różnego rodzaju oleje, gwoździe, imadła maszynowe, uchwyty wiertarskie oraz przydatne w każdym przedsiębiorstwie elementy takie jak kołki ustalające, ostrzałki do łańcuchów, końcówki nasadowe, bity do wkrętarek czy ładowarki do elektronarzędzi i akumulatory.

Wszystkie proponowane przez nas akcesoria do elektronarzędzi to produkty renomowanych marek, wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich długą żywotność oraz wysoką trwałość.