Dostępność

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 4 mm Draumet
Kod
8856
Producent

Wiertło z chwytem sześciokątnym 4 mm marki Draumet wykonane ze stali narzędziowej, zostało wyposażone w chwyt sześciokątny 1/4 cala. Jego doskonała konstrukcja zapewnia długą żywotność, a także efektywną pracę i precyzję jej wykonania. Wiertło można wykorzystać z szeroką gamą materiałów.

5,80 zł

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 5 mm Draumet
Kod
8857
Producent

Wiertło z chwytem sześciokątnym 5 mm DRAUMET to uniwersalne, mocne wiertło, pasujące do większości wkrętarek dostępnych na rynku. Wykonane ze stali narzędziowej wiertło ma twardość 42-45 HRC, co daje mu długą żywotność i doskonałe efekty pracy. Można je wykorzystać niemal do wszystkich materiałów.

6,00 zł

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 6 mm Draumet
Kod
8858
Producent

Wiertło uniwersalne 6mm marki Draumet z chwytem sześciokątnym o twardości 42–45 HRC to wydajne, trwałe i odporne na uszkodzenia narzędzie, które pasuje do większości wkrętarek na rynku. Wiertło powstało ze stali narzędziowej, a precyzja jego wykonania wpływa znacząco na wysokiej jakości efekt końcowy pracy.

6,80 zł

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 8 mm Draumet
Kod
8859
Producent

Uniwersalne wiertło Draumet z sześciokątnym chwytem typu HEX 1/4 cala wykonane zostało ze stali narzędziowej i ma twardość 42-25 HRC . Można je wykorzystać do pracy niemal w każdym materiale. Istotnym jest też fakt, że wiertło pasuje do większości wkrętarek dostępnych na rynku.

7,80 zł

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 10 mm Draumet
Kod
8860
Producent

Marka Draumet zaprojektowała wiertło z chwytem sześciokątnym HEX o konstrukcji dwuostrzowej. To uniwersalne narzędzie o średnicy 10 mm pasuje do większości wkrętarek dostępnych na rynku i służy do pracy w szerokiej gamie materiałów. Wiertło o długiej żywotności dla najbardziej wymagających użytkowników.

9,80 zł

Wiertło z chwytem sześciokątnym ¼ cala, uniwersalne 12 mm Draumet
Kod
8861
Producent

Wiertło uniwersalne z chwytem sześciokątnym o średnicy 12 mm i konstrukcji dwuostrzowej stworzone ze stali narzędziowej. Narzędzie kompatybilne z większością wkrętarek dostępnych na rynku. Starannie wykonane wiertło zapewni komfort i znakomite efekty pracy.

11,70 zł

Wiertło uniwersalne zestaw 4, 5, 6, 8, 10mm - DRAUMET
Kod
8862
Producent

Wiertło uniwersalne zestaw 4, 5, 6, 8, 10mm marki DRAUMET o twardości 42–45 HRC, bardzo wydajne, trwałe i odporne na uszkodzenia oraz tępienie. Sześciokątny uchwyt HEX 1/4".

32,50 zł

Otwornica bimetalowa do metalu 25 x 37 mm Draumet Premium
Kod
6189
Producent

Otwornica bimetalowa do metalu 25 x 37 mm Draumet Premium jest narzędziem profesjonalnego użytku, przeznaczonym do płynnego wiercenia otworów w materiałach takich jak metal, drewno, tworzywa sztuczne i inne powierzchnie.

15,40 zł

Wiertło Profi Multicut 3mm - DRAUMET PREMIUM
Kod
9333
Producent

Wiertła marki Draumet Premium Multicut charakteryzują się świetną jakością oraz wysoką uniwersalnością. Wiertła przeznaczone są do wykonywania precyzyjnych otworów w cegle, kamieniu naturalnym, średnio-twardych płytkach i dachówce, drewnie, tworzywie oraz metalu. Wyrób austriacki.

19,00 zł