Dostępność

Taśma miernicza parciana - FASTER TOOLS
Kod
427
Producent

Taśma miernicza parciana marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych.

10,50 zł

Taśma miernicza stalowa - FASTER TOOLS
Kod
431
Producent

Taśma miernicza stalowa marki FASTER TOOLS wyposażona jest w korbkę ułatwiającą szybkie i sprawne zwinięcie. Produkt przeznaczony do prac domowych oraz budowlanych, odporny na warunki atmosferyczne.

28,00 zł

Taśma geodezyjna miara stalowa MASTER MABOLON - STANLEY
Kod
34-478-1
Producent

Miara stalowa marki STANLEY służy głównie jako taśma geodezyjna, jest pokryta powłoką MABOLON, co zapewnia odporność na chemikalia i uszkodzenia. Produkt dla prawo- i leworęcznych.

756,20 zł

Taśma FIBERGLASS - FASTER TOOLS
Kod
2494
Producent

Taśma marki FASTER TOOLS wykonana jest z włókna szklanego, to podstawowe narzędzie używane przy pomiarach podczas prac budowlanych. Produkt odporny na działanie wilgoci i skrajnych temperatur.

34,20 zł

Taśma geodezyjna stalowa - FASTER TOOLS
Kod
2497
Producent

Taśma geodezyjna stalowa marki FASTER TOOLS to profesjonalne narzędzie do wszystkich prac geodezyjnych. Produkt gwarantuje niezawodność w każdym terenie pomiarowym.

79,00 zł

Taśma geodezyjna - FASTER TOOLS
Kod
812
Producent

Taśma geodezyjna marki FASTER TOOLS jest wykonana z włókna szklanego, to profesjonalne narzędzie do wszystkich prac geodezyjnych. Produkt gwarantuje niezawodność w każdym terenie pomiarowym.

33,80 zł